Euro
14.009
4.02%
Dolar
12.369
3.08%
Altın
712.88
3.27%
Borsa
1.776
-2.35%
Bitcoin
712.189
1.36%
16ºC
İstanbul
Açık 16 C
  Kaya Çilingiroğlu: Evlilik yanlış bir müessese İZLE

  Kaya Çilingiroğlu: Evlilik yanlış bir müessese İZLE

  Eşi Feraye Tanyolaç'tan boşanan Kaya Çilingiroğlu, evlilik hakkında ilginç açıklamalarda bulundu.
  • 18.09.2014 - 15:48

  kaya

  Kaya Çilingiroğlu Beyaz Tv’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programına konuk oldu. Hakkında merak edilenlere dair çarpıcı açıklamalar yapan Çilingiroğlu, canlı yayında şaşırtıcı bir itirafta bulundu ve bir daha evlenmemek üzere yemin ettiğini söyledi.

  Kaya Çilingiroğlu’nun açıklamaları şöyle;

  "BİR DAHA EVLENMEM YEMİN ETTİM"

  Hayatımda bir daha nikah olmayacak. Nikaha tövbe etmedim ama bir daha evlenmemek üzere yemin ettim. Ben çok az yemin ederim. Hayatımda bir daha evlilik olsun istemiyorum.

  Kaya Çilingiroğlu: Evlilik yanlış bir müessese İZLE

  ”EVLİLİK MÜESSESESİNİ YÜRÜTEMEYEN BİR ADAMIM”

  Bir insan bir şeyi birkaç defa beceremiyorsa, orada hata dışarıda değil kendisindedir. Ben de suçu kendisinde arayanlardanım. Hata bende. Ben evlilik müessesesini yürütemeyen bir adamım…

  ”AYRILIĞI FERAYE İSTEDİ”

  Son evliliğimde ayrılığı Feraye istedi. “Peki” dedim. Şartları konuşup anlaştık. Anlaşınca da ayrıldık. Boşanmalar artık eskisi kadar uzun sürmüyor…Feraye ile birkaç gün içinde tamamen boşandık… Feraye ile aramızda maddi bir problem olamaz hiçbir zaman.

  ”EVLİLİK KİRA KONTRATI GİBİ OLMALI”

  Bence evlilik yanlış bir müessese.Türk halkını yanlış yönlendirmek istemem ama;Hülya yıllar önce “Evlilik kira kontratı gibi olmalı” demişti. Bence doğru da söylemişti.

  "HÜLYA BENİ GECE ÇAY İÇMEYE ÇAĞIRDI REDDETTİM"

  Geçmişte Hülya Avşar’ı beğenen bir adam değildim. Sokakta görsem dönüp bakmazdım. Bir akşam gazinoya gidip dinleyeyim istedim. Çıkışta bir arkadaşımız sayesinde tanıştık. Gazinoya gittim, Hülya sahneye bir çıktı “Ulan bu ne biçim bir şey!” dedim… O akşam tanıştık ama görüşemedik.

  Daha sonra tenis kulübünde oynarken bir gün “Hülya Avşar seni arıyor” dediler. Telefonu açtım, Hülya “Çırağan’da kalıyorum, programdan sonra gel de bir çay içelim” dedi. “Gece 01.30’da çay mı içilir?” deyip reddettim Hülya Avşar’ı…Birçok oyunculuk teklifi aldım ama hiç oynamadım. 24 saati geçmezse Hülya ile aynı filmde oynamayı kabul ederim.

  ”HÜLYA FERAYE’Yİ BİLİYORDU”

  Feraye ile evlenmek için tam 2 yıl uğraştım. Bence Hülya da Feraye’yi biliyordu. Pişman olmaya kalksam pişmanlıklarıma ömrüm yetmez. O yüzden yaşadığım hiçbir şeyden pişman değilim.O kadar çok hata yaptım ki şu hayatta. Dolayısıyla pişman olmak mutsuz olmak demek.

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir