Euro
10.2999
-0.09%
Dolar
8.7582
-0.04%
Altın
491.2
0.06%
Borsa
1.401
-0.43%
Bitcoin
389.403
3.36%
15ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 15 C

  Kenan İmirzalıoğlu düğünde Sinem'e şarkı söyleyecek

  Şan dersleri alan ünlü oyuncu, Kobal'a olan aşkını söyleyeceği şarkıyla anlatacak.
  • 23.04.2016 - 10:28
  Kenan İmirzalıoğlu düğünde Sinem'e şarkı söyleyecek

  Kenan İmirzalıoğlu düğünde Sinem e şarkı söyleyecek #1

  Rol aldığı tüm dizi ve filmlerde sevdiği kadın için ölümü dahi göze alan Kenan İmirzalıoğlu, gerçek hayatta da tam bir romantik... Bugüne kadar nişanlısı Sinem Kobal'a yaptığı jestlerle sık sık gündem olan İmirzalıoğlu, düğün için de çok özel sürprizler hazırladı.

  Kenan İmirzalıoğlu- Sinem Kobal

  SİNEM'E PAPATYAM DİYOR

  Başarılı oyuncu, 14 Mayıs'ta Cunda Adası'nda yapılacak nikah töreni için 3 otel kapatmıştı. Düğündeki her şeyin Sinem Kobal'ın hayalindeki gibi olmasını isteyen Kenan İmirzalıoğlu, törenin yapılacağı Ortunç Koyu'nun nişanlısının en sevdiği çiçekler olan papatyalarla süslenmesini istedi. Sinem Kobal'a da 'Papatyam' diye hitap eden İmirzalıoğlu, bir süre önce şan dersleri aldı.

  Kenan İmirzalıoğlu düğünde Sinem e şarkı söyleyecek #2

  ŞAN DERSİ ALIYOR

  Sesinin güzelliğiyle bilinen oyuncu, düğünde Sinem Kobal için bir şarkı seslendirecek. Birçok dizi ve filmde Zeybek oynayan Kenan İmirzalıoğlu, bu kez kendi düğününde sahneye çıkıp danstaki yeteneğini de konuşturacak.

  ESNAFIN DA YÜZÜNÜ GÜLDÜRECEK

  Yakışıklı oyuncu, 2 gün 2 gece sürecek düğün kutlamaları için Cunda'daki esnafın da yüzünü güldürecek. Özellikle küçük esnafın para kazanmasını isteyen İmirzalıoğlu, misafirlerin Ortunç Koyu'na taşınması için lüks yatlar değil balıkçı tekneleri kiralayacak. Düğün töreni için yarışa giren tüm sponsor tekliflerini elinin tersiyle iten ve Sinem Kobal'ın mutluluğu için hiçbir masraftan kaçınmayıp birçok sürpriz hazırlayan İmirzalıoğlu'nun bu tavırları, 'Kral damat'dedirtti.

  Kenan İmirzalıoğlu düğünde Sinem e şarkı söyleyecek #3

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir