Euro
9.6725
0.69%
Dolar
8.0578
0.63%
Altın
460.49
1.36%
Borsa
1.408
0.03%
Bitcoin
470.999
-5.56%
12ºC
İstanbul
Bulutlu ve güneşli 12 C

  Khloe Kardashian'dan cüretkar poz

  Ünlü reality yıldızı Khloe Kardashian, kardeşi Kim Kardashian'a özenerek bir fotoğraf yayınladı.
  • 20.12.2015 - 12:54
  Khloe Kardashian'dan cüretkar poz

  Bundan birkaç ay önce bir dergi için cüretkar pozlar verirken biraz tereddüt ettiğini söylemişti. Ama belli ki artık kendinden eskisine oranla çok daha emin ve çıplaklıktan korkmuyor.

  Khloe Kardashian dan cüretkar poz #1

  Kardashian ailesinin fazla kilolarıyla en çok başı dertte olan üyesi Khloe Kardashian, ablası Kim'e özendi ve deyim yerindeyse onunla rekabet eden bir poz verdi.

  İNTERNET SİTESİNDE PAYLAŞTI

  Khloe Kardashian, ailesiyle birlikte rol aldığı TV şovunun senaryosu gereği gittikleri St. Barts adasında çekilen çıplak pozunu internet sitesinde paylaştı.

  31 yaşındaki yıldız bu pozunun nasıl çekildiğini şöyle anlattı: "St.Barts tatilinde Joyce Bonelli, Jen Atkin ve onun fotoğrafçı kocası Mike Rosenthal da bizimle birlikteydi. Hazırlıksız bir çekim yapmaya karar verdik. Sonunda bu poz ortaya çıktı."

  Khloe Kardashian dan cüretkar poz #2

  Khloe Kardashian "Her ne kadar bedenimi bu şekle sokmak için çok çalışmış olsam da yine de bu poza baktığımda bu cesareti nereden bulduğuma şaşırıyorum" diye yazdı sitesine.

  ÖZEL DİYETLE 25 KİLO VERDİ

  Ailesinin "en çirkin" üyesi olduğunu yıllardır söyleyen Khloe Kardashian fiziksel görüntüsünü bugünkü haline getirebilmek için çok fazla uğraştı. İki yılı aşkın bir süre içinde de 25 kilo verdi. Khloe Kardashian, 25 kiloyu özel bir diyet uygulayarak ve çok sıkı spor yaparak verdiğini de sözlerine ekledi.

  Khloe Kardashian dan cüretkar poz #3

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir