Petrol
100.17
0.57%
Euro
18.51
-0.12%
Dolar
17.961
0.13%
Altın
1.032
0.01%
Borsa
2869
0.03%
Bitcoin
435.050
-1.13%
20ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 20 C

  Kıvanç lüzumsuz yere fazla soyunuyor - Tıkla İzle

  Best Model Yarışması'nın patronu Erkan Özerman, sayesinde üne kavuşanlar ve yarışması hakkında ilginç açıklama yaptı.
  • 05.12.2011 - 11:24
  Kıvanç lüzumsuz yere fazla soyunuyor - Tıkla İzle

  Kıvanç lüzumsuz yere fazla soyunuyor - Tıkla İzle #1

  Kıvanç Tatlıtuğ, Kenan İmirzalıoğlu, Mehmet Akif Alakurt, Çağatay Ulusoy, Deniz Akkaya, Güzide Duran, Irmak Atuk, Şenay Akkaya, Burak Özçivit, Burak Hakkı, Sema Şimşek... Bu isimler şu anda Türkiye'nin dört gözle izlediği isimler... İşte bu isimlerin ünlenmesini sağlayan Best Model Yarışması'nın patronu Erkan Özerman'dan yine bu isimlerle ilgili ilginç açıklama geldi.

  VİDEO İÇİN TIKLAYIN..

  Cine5'te "Ece'nin Konukları" programına konuk olan Özerman, dizi ve filmlerde kendi yarışmasından çıkan isimlerin bazen gereksiz yere çıplak gösterildiğini belirtti.

  "BİR ZAMANLAR TÜRK SİNEMASINDA DA VARDI"

  Özerman, "Çocuklarımı harcamasınlar, lüzumsuz yere soyulursa rahatsız olurum. Kıvanç son dizisi Kuzey Güney'de lüzumsuz yere fazla soyuluyor. Üzerine kremler sürüp harcamasınlar. Bazı dizilerde bir insanın hoş ve yakışıklı göstermek için yapıyorlar bunu; bırakın oyunun içinde o güzel olsun. Vaktiyle bu durum Türk sinemasında vardı. Kadınları durup durup soyarlardı" dedi.

  LÜZUMSUZ SOYUYORLAR

  Gerekli olan sahnelerde oyuncuların soyunmasına ise karşı olmadığını da belirten Özerman, şöyle konuştu:
  "Ama lüzumsuz yere soyabiliyorlar. Tabii ki de soyunacak, hatta anadan doğma soyunacak. Çocukların hepsinin bende anadan doğma soyunmuş fotoğrafları var. Görevi onun bu, 'Modelin çıplak resmini istiyorum' diyen bir parfüm firmasıyla anlaşıyorsun, 'Ben soyunmam' diyen manken mi var? Koskoca Fransa First Lady'sinin resimlerini görün. "

  BUNDAN SONRA TÜRKİYE'DE YARIŞMA YOK

  Özerman, bundan sonra Türkiye'de yarışma yapmayacağını söyleyen Özerman şöyle devam etti: "25 sene evvel dedim ki insanlara, "Mankenler tekstil dünyasının zarafet vitrinleridir. Siz elbiseleri yaparsınız, ünlü marka gelir etiketini yapıştırır marka olur. Ben bir yarışma yapacağım, marka nasıl olur size öğreteceğim" dedim. Dünyada 17 tane kopyam vardır. Manken çıkarıyorum derken Türkiye'de jön yok diyorlardı, bir sürü isim var işte. Sinema sektörü, dizi sektörü için hizmet etmedim. Moda sektörü için hizmet ettim"

  İNGİLİZCE OLMADAN OLMUYOR

  Programda Furkan Palalı ve Tuğba Melis Türk de vardı. İkili bu aşamaya nasıl geldiklerini anlattılar. Best Model yarışmasına girmeden önce elemelerde kendisine bir soru sorulduğunu ve "Bu soru olmazsa hiçbir şey olamazsın" denildiğini ifade eden Palalı, o soruyu da açıkladı. "Eğitim durumunuzu soruyorlar. Sonrasında ise 'İngilizceniz var mı?' sorusunu yöneltiyorlar."

  Özerman da Best Model'den çıkacak isimlerin yurtdışında ülkemizi temsil edecekleri zaman İngilizce'nin şart olduğunu belirtti.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir