Euro
10.4288
1.16%
Dolar
8.8674
1.2%
Altın
499.22
1.7%
Borsa
1.385
-1.2%
Bitcoin
378.690
-3.08%
17ºC
İstanbul
Kısmen güneşli 17 C

  Kıvanç Tatlıtuğ da terör lanetine sessiz kalmadı

  Kıvanç Tatlıtuğ, önce Hakkari ardından da Iğdır'da yaşanan terör vahşetinin ardından duygusal bir taziye mesajı yayımlandı.
  • 09.09.2015 - 09:09
  Kıvanç Tatlıtuğ da terör lanetine sessiz kalmadı

  Kıvanç Tatlıtuğ da terör lanetine sessiz kalmadı #1

  Ülkemizdeki bitmek bilmeyen terör lanetinin doruk noktalara ulaştığı son iki günde 30'dan fazla asker ve polisimizi teröre kurban verdik.

  "BEN DE BİR ANA BABANIN EVLADIYIM.."

  Tatlıtuğ da Instagramdan yayımladığı "al bayraklı" paylaşımında şu duygusal sözlerle terör lanetine tepki gösterdi; "Artık yeni bir güne başlamak hiç içimden gelmiyor. Hep bir korku, hep bir endişe, bugün ne olacak? Daha kaç kardeşimizi şehit vereceğiz? Daha kaç ateş düştüğü yeri yakacak? Bugün hangi ailelerin hayatı bir daha hiç aydınlanmamak üzere kararacak diye.. Ben de bir ana babanın evladıyım, benim de kardeşlerim, yeğenlerim var, bu vatanın topraklarında yaşayan, şehitlerimizle aynı yaşlarda.. Artık hiç birimizin bu acıyı bir kez daha yaşamasını, tek bir kayıp daha vermesini istemiyorum.. Gözü yaşlı ülkem'in BAŞI SAĞOLSUN.. Bütün şehitlerimize Allahtan rahmet, analarımıza, babalarımıza, ve geride bıraktıkları tüm "CAN" lara sonsuz sabırlar diliyorum.."

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir