Mali gay bardan çıkarken görüntülendi

Mali gay bardan çıkarken görüntülendi

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, bir anda magazincileri karşısında görünce ne diyeceğini bilemedi. Bir gay bardan çıkarken görüntülenen Erbil, habercilerle bir anda karşılaşınca panik oldu.

Mekan çıkışı bir muhabirin ''Gay bardan çıkıyorsunuz?'' sorusu üzerine Mehmet Ali Erbil, ''Bir bardan çıkıyoruz. Siz barları ayırıyor musunuz? Öyle ya da böyle biz ayırmıyoruz, insanları ya da barları. Ben ilk defa geliyorum buraya. Bir şov var dedi arkadaşlar bende şovu izlemeye geldim'' dedi.

PANİK OLDU!

Mehmet Ali Erbil çıktığı mekanın gay bar olduğunu bilmediğini söyledi. Açıklama yapmaya çalışan Erbil'in sesinin titrediği ve nefes nefes kalması dikkatlerden kaçmadı. menejerinin imdadına yetişmesiyle arabasına binen ünlü şovmen, daha sonra gözlerden uzaklaştı.

Mehmet Ali Erbil'in cinsel tercihi ile ilgili daha önce de bazı polemikler yaşanmıştı. Erol Köse daha önce atığı bir twitte bunu açık bir şekilde dile getirmişti.

Erol Köse - Yahu bu Mali (Mehmet Ali Erbil) ve Stelyo'nun gay olduğunu bilmeyen yok ki, neye alındı bu ezikler... Seda'nın da pavyondan gelme olduğunu bilmeyen yok o niye gocundu. Rot balansa devam

Sabah