Euro
10.0595
0.19%
Dolar
8.4829
0.1%
Altın
494.08
0.02%
Borsa
1.414
0%
Bitcoin
330.634
2.75%
23ºC
İstanbul
Güneşli 23 C

  Mali gay bardan çıkarken görüntülendi

  Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil dün akşam Asmalımescit' te meşhur bir gay bardan çıkarken görüntülendi.
  • 10.05.2012 - 15:32
  Mali gay bardan çıkarken görüntülendi

  Mali gay bardan çıkarken görüntülendi #1

  Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, bir anda magazincileri karşısında görünce ne diyeceğini bilemedi. Bir gay bardan çıkarken görüntülenen Erbil, habercilerle bir anda karşılaşınca panik oldu.

  Mekan çıkışı bir muhabirin ''Gay bardan çıkıyorsunuz?'' sorusu üzerine Mehmet Ali Erbil, ''Bir bardan çıkıyoruz. Siz barları ayırıyor musunuz? Öyle ya da böyle biz ayırmıyoruz, insanları ya da barları. Ben ilk defa geliyorum buraya. Bir şov var dedi arkadaşlar bende şovu izlemeye geldim'' dedi.

  PANİK OLDU!

  Mehmet Ali Erbil çıktığı mekanın gay bar olduğunu bilmediğini söyledi. Açıklama yapmaya çalışan Erbil'in sesinin titrediği ve nefes nefes kalması dikkatlerden kaçmadı. menejerinin imdadına yetişmesiyle arabasına binen ünlü şovmen, daha sonra gözlerden uzaklaştı.

  Mehmet Ali Erbil'in cinsel tercihi ile ilgili daha önce de bazı polemikler yaşanmıştı. Erol Köse daha önce atığı bir twitte bunu açık bir şekilde dile getirmişti.

  Erol Köse - Yahu bu Mali (Mehmet Ali Erbil) ve Stelyo'nun gay olduğunu bilmeyen yok ki, neye alındı bu ezikler... Seda'nın da pavyondan gelme olduğunu bilmeyen yok o niye gocundu. Rot balansa devam

  Sabah

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir