Petrol
96.5
-0.16%
Euro
18.2967
-0.01%
Dolar
17.9365
-0.07%
Altın
1.03
-0.06%
Borsa
2795
-1.59%
Bitcoin
429.818
2.85%
25ºC
İstanbul
Açık 25 C

  Mehmet Ali Erbil'e Van tokadı

  Ruslar kızlar için "Onlar Vanlı. Yedirdik, içirdik, giydirdik, gönderiyoruz" gafından sonra boş masalara espriler yaptı.
  • 25.12.2011 - 11:13
  Mehmet Ali Erbil'e Van tokadı

  Mehmet Ali Erbil e Van tokadı #1

  Takvim Gazetesi'nin haberine göre: Kırdığı Van potuyla büyük tepki çeken Mehmet Ali Erbil'e en güzel yanıtı vatandaş verdi. Önceki gece Günay'da sahne alan Erbil; esprilerini boş masalara yapmak zorunda kaldı.

  MALİ'YE VAN TOKADI

  Gaf ustası Mehmet Ali Erbil, son potunu depremle sarsılan Van için kırmıştı. Mali, yanında gezdirdiği Rus güzeller için; "Onlar Vanlı. Yedirdik, içirdik, giydirdik, gönderiyoruz" deyince büyük tepki çekti. Komedyen, olayın ardından ilk kez Günay'da sahneye çıktı. Kırdığı pot nedeniyle özellikle sosyal medyada eleştiri oklarının hedefi olan Mehmet Ali Erbil; Günay'da hüsrana uğradı. 500 kişilik mekana ünlü komedyen için sadece 50 kişinin gitmesi; "Mali'ye Van tokadı" dedirtti.

  MORALİNİ BOZMADI

  Mehmet Ali Erbil, Günay'ın boş masaları görmesine rağmen istifini bozmadı. Esprileriyle konuklarına takılan Mali, basın mensuplarıyla da şakalaşmayı ihmal etmedi.

  NE DEDİYSE GÖNÜLLERİ ALAMADI

  Mali, kırdığı potun ardından; "Ben Van'a elimden geldiğince yardım yaptım. Bu sözler de benim değil, ağabeyimindir" dedi ama kimsenin öfkesini dindiremedi.

  MALİ'NİN KURBANI OLDU!

  Olan, Mehmet Ali Erbil'den sonra sahneye çıkan ünlü şarkıcı Kati Garbi'ye oldu. Garbi, Mali'ye yapılan protesto yüzünden şarkılarını boş koltuklara söyledi.

  Mehmet Ali Erbil e Van tokadı #2


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir