Euro
10.1831
0.73%
Dolar
8.3356
0.29%
Altın
501.42
0.49%
Borsa
1.462
0.5%
Bitcoin
377.439
-0.41%
24ºC
İstanbul
Kısmen güneşli 24 C

  Merve Boluğur - Hakan Sabancı aşkı kısa sürdü

  Geçtiğimiz günlerde Bodrum'da birlikte tatil yaparken görüntülenen oyuncu Merve Boluğur ve sosyetik isim Hakan Sabancı çiftinin ilişkisi bitti.
  • Haber Merkezi
  • 23.06.2018 - 13:43
  Merve Boluğur - Hakan Sabancı aşkı kısa sürdü

  Geçtiğimiz yıl şarkıcı Murat Dalkılıç'tan boşanan ve kozmetik ürünleri çıkararak iş kadını olarak anılmak istediğini söyleyen Merve Boluğur, kısa bir süre önce Sabancı ailesinin sosyetik oğullarından Hakan ile Bodrum'da tatil yaparken kameralara yakalanmış, sosyal medyadaki paylaşımlarıyla da bu birlikteliği kabul etmişti.

  Merve Boluğur - Hakan Sabancı aşkı kısa sürdü #1

  TATİL BİTTİ, AŞK BİTTİ

  Tatil dönüşü İstanbul'da görüntülenen çiftin, yemek için gittikleri mekanda birbirileriyle hiç ilgilenmeyip telefonlarıyla uğraşmaları dikkat çekmişti ki ilişkinin bitmiş olduğu basına yansıdı.... İkili, Instagram hesaplarından birbirlerini takip etmeyi bıraktı.

  Merve Boluğur - Hakan Sabancı aşkı kısa sürdü #2

  SEBEP ELİZ SAKUÇOĞLU MU

  Hakan Sabancı'yla bir süre önce ilişki yaşayan başka bir isim de Eliz Sakuçoğlu... Sakuçoğlu, Merve Boluğur'un yakın arkadaşlarından. Öyle ki Boluğur evlenirken nikah şahitliğini bile yapmıştı.

  Merve Boluğur - Hakan Sabancı aşkı kısa sürdü #3Merve Boluğur ve Eliz Sakuçoğlu

  Merve Boluğur - Hakan Sabancı aşkı kısa sürdü #4

  Sakuçoğlu, Boluğur ve Sabancı'nın ilişki haberlerinin hemen ardından Boluğur'u sosyal medya hesaplarından takip etmeyi bırakmış, Boluğur da aynı şekilde yanıt vermişti.

  Merve Boluğur - Hakan Sabancı aşkı kısa sürdü #5

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir