Euro
10.4288
1.16%
Dolar
8.8674
1.2%
Altın
499.22
1.7%
Borsa
1.385
-1.2%
Bitcoin
378.080
2.54%
23ºC
İstanbul
Güneşli 23 C

  Miranda Kerr Justin Bieber için mi boşanıyor

  Justin Bieber ve Miranda Kerr arasında 'müstehcen mesajlar'
  • 01.11.2013 - 07:59
  Miranda Kerr Justin Bieber için mi boşanıyor

  Miranda Kerr Justin Bieber için mi boşanıyor #1

  Justin Bieber'ın Miranda Kerr ile olan flört ilişkisinin, ikilinin Victoria's Secret Defilesi sonrasındaki yakınlıklarının ötesine geçtiği söyleniyor.

  HollywoodLife'ın haberine göre; Justin ve Miranda'nın 2012 Kasım ayında yapılan Victoria's Secret defilesinin ardından tüm gece birlikte eğlendikleri, bu durumun da modelin Orlando Bloom ile olan evliliğinde ciddi bir gerginliğe sebep olduğu ve en nihayetinde çiftin ayrılığına yol açtığı söyleniyor.

  'MÜSTEHCEN MESAJLAR'

  Justin ve Miranda'nın yakınlığına ilişkin gelen yeni bir haberde ikilinin aynı zamanda birbirlerine 'müstehcen mesajlar' çektikleri belirtildi.

  Justin ve Miranda'ya ilişkin olarak US Magazine'e konuşan bir kaynak, Miranda'nın her zaman Justin ile çok flörtöz olduğunu ve ikilinin birbirlerine "müstehcen mesajlar" çektiklerini söyledi.

  Miranda (30), Victoria's Secret defilesinden sonra kuliste Justin ile takılırken görüntülenmişti.

  The Mirror'a konuşan bir kaynak, Orlando'nunsa bu durumdan hoşlanmadığını belirtti.

  JUSTİN İLE OTELE GİTTİ

  Ayrıca Miranda'nın, Orlando'dan olan oğlu Flynn'e "Bieber Fever" demeyi öğrettiği söyleniyor. Öte yandan Victoria's Secret defilesinin ardından Justin'in civardaki bir otele gittiği ve orada tüm gece Miranda ile beraber eğlendiği söyleniyor.

  Bu arada Miranda'nın Justin ile olan arkadaşlığından kaynaklanan gerginliğin çiftin ayrılmasında rolü olan birçok nedenden sadece biri olduğu belirtildi. US'e konuşan bir kaynak, Orlando ve Miranda'nın ayrılık öncesinde sürekli tartışma yaşadıklarını söyledi.

  Ayrıldıklarını 24 Ekim tarihinde resmen duyuran Miranda ve Orlando, yaptıkları açıklamada aylardır ayrı olduklarını belirtmişlerdi.

  Konuya ilişkin yapılan açıklamada ayrıca çiftin evliliklerinin sona ermesine rağmen, çiftin bir aile ve oğullarının ebeveynleri olarak birbirlerine duydukları sevgi, destek ve saygının devam ettiği belirtilmişti.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir