Euro
10.0258
0.53%
Dolar
8.5088
0.97%
Altın
479.68
-1.31%
Borsa
1.418
-0.42%
Bitcoin
405.608
-0.19%
24ºC
İstanbul
Güneşli 24 C

  Monica’yla elektriğimiz tutmadı

  Bellucci’yle oynayacağı film iptal edilen Cem Yılmaz, 'Elektriğimiz tutmadı, Yılmaz Erdoğan’ın numarasını verdim' dedi
  • 09.04.2012 - 12:35
  Monica’yla elektriğimiz tutmadı

  Monica’yla elektriğimiz tutmadı #1

  Ünlü şovmen Cem Yılmaz, Monica Bellucci'yle oynayacağı "Sonra Ağlayacağım" adlı filmin iptaliyle ilgili espri yaptı. Yılmaz, dün Kanaltürk'ün "Pazar Eki" programına "Şahane Misafir" filminde oynadığı yönetmen Ferzan Özpetek'le konuk oldu. Özpetek, geçen aylarda Türkiye'de Yılmaz Erdoğan'la "Gergedan'ın Son Şiiri" filminde başrol oynayan Monica Bellucci ile Cem Yılmaz'ı oynatacağı film projesinin neden iptal edildiği sorusuna, "Cem bu konu için İtalya'ya geldi. Yazlık evde Monica, Cem ve ben konuştuk" dedi.

  'İTALYANCA BİLMİYORUM'

  Araya giren Yılmaz, "Anlaşamadım. Monica'yla elektriğimiz tutmadı. Yılmaz Erdoğan'ın numarasını verdim" diye espri yaptı. Ardından da Yılmaz, "Zaten Yılmaz Erdoğan, Monica ile film yapmadan önce bizim projemiz iptal olmuştu" diyerek konuya açıklık getirdi.

  "Şahane Misafir"de rolünün azlığıyla ilgili eleştirilere ise Yılmaz, "Rolüm daha küçük olsa, daha konforlu olurdum. Daha fazla olsaydı altından kalkamayacağım bir yere giderdi. İtalyancayı arkadaşlarımı taklit ederek konuşabilirim. İtalyanca bilmiyorum" diye yanıt verdi.

  Yeni projesini de açıklayan Yılmaz, TİM'de kapalı gişe giden "Fundamentals" adlı şov kaydının sinema salonlarında gösterileceğini belirtti.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir