Euro
9.6725
0.69%
Dolar
8.0578
0.63%
Altın
460.49
1.36%
Borsa
1.408
0.03%
Bitcoin
494.972
-0.81%
9ºC
İstanbul
Çok bulutlu 9 C

  Muhteşem Yüzyıl oyuncuları Bahreyn Kralı'nın huzurunda

  Bahreyn Kralı, özel bir davetle Muhteşem Yüzyıl oyuncularını ağırladı.
  • 23.04.2013 - 12:33
  Muhteşem Yüzyıl oyuncuları Bahreyn Kralı'nın huzurunda

  Muhteşem Yüzyıl oyuncuları Bahreyn Kralı nın huzurunda #1

  Bahreyn Kralı Hamad bin Isa Al-Khalifa, Bahreyn Grand Prix’inde, Muhteşem Yüzyıl oyuncularından Kanuni Sultan Süleyman’ı canlandıran Halit Ergenç, Pargalı İbrahim Paşa’yı canlandıran Okan Yalabık, Hatice Sultan’ı canlandıran Selma Ergeç ve Mahidevran rolünde oyanayan Nur Fettahoğlu’nu kabul etti.

  Kral Hamad, İslam tarihi dizileri ve kültüre katkılarından dolayı oyunculara tek tek ustalık madalyası verdi.

  Muhteşem Yüzyıl oyuncuları Bahreyn Kralı nın huzurunda #2

  SERVET DEĞERİNDE ARMAĞAN

  Üç günlük tatil için ailesiyle birlikte İstanbul’a gelen Bahreyn Prensi Hamad Bin İsa El Halife’nin “Muhteşem Yüzyıl” hayranı olduğu ortaya çıkmıştı. Kral ve ailesi beğenerek izledikleri dizinin oyuncularıyla tanışmıştı. Çırağan Sarayı’na yerleşen Prens ve ailesi, hazırlanan organizasyonda dizinin oyuncularıyla bir araya gelmişti. Davete Halit Ergenç, Okan Yalabık, Ozan Güven ve Mehmet Günsür katılmıştı.

  İddiaya göre Prens, bu özel görüşmede çok başarılı bulduğunu söylediği oyunculara Rolex marka pırlanta saat hediye etti.

  Muhteşem Yüzyıl oyuncuları Bahreyn Kralı nın huzurunda #3Muhteşem Yüzyıl oyuncuları Bahreyn Kralı nın huzurunda #4

  HÜRREM SULTAN'A YÜZÜK

  Prens ve ailesinin buluşma sırasında oyuncuların eşleriyle de telefonda görüştürdüğü öne sürüldü. Prensin ayrıca dizinin Hürrem Sultan’ı Meryem Uzerli’ye dizide Kanuni’nin kendisine hediye ettiği kenarları pırlanta taşlarla süslü, zümrüt yüzüğün orijinalini hediye ettiği belirtildi.

  Kraliyet ailesinin gençlerinin geçen yıllarda da “Aliye” dizisinde oynayan Nejat İşler’le tanışmak istediği, ancak oyuncunun yurt dışında olması nedeniyle bu görüşmenin gerçekleşmediği öğrenildi.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir