Euro
9.4564
-0.71%
Dolar
7.959
-0.58%
Altın
462.95
-0.49%
Borsa
1.34
1.42%
Bitcoin
154.001
1.59%
11ºC
İstanbul
Bulutlu ve güneşli 11 C

  Murat Boz Beşiktaş Kulübü'ne üye oldu

  Murat Boz: "Attığım imza hayatımın en önemli, özel ve gurur verici imzası.."
  • 06.12.2012 - 19:57
  Murat Boz Beşiktaş Kulübü'ne üye oldu

  Murat Boz Beşiktaş Kulübü ne üye oldu #1

  Beşiktaş Kulübü'nden yapılan açıklamada, Murat Boz'un Akaretler'deki kulüp binasında başkan Fikret Orman ve ikinci başkan Ahmet Nur Çebi'yi ziyaret ettiği ve Orman'ın, ziyaret sırasında Boz'un üyeliğini kabul ettiği bildirildi.

  "HERKES ELİNİ TAŞIN ALTINA SOKSUN"

  Ziyaret sırasında kısa bir açıklama yapan Orman, ''Murat Boz kulübümüze üyelik başvurusunda bulundu. İnşallah ileride başkan da olur. Toplumun her kesiminde Beşiktaşlı kardeşlerimiz, arkadaşlarımız var. Herkesi Beşiktaş için elini taşın altına sokmaya davet ediyorum. Murat Boz'a da nazik ziyareti ve kulübümüze üyelik başvurusu için teşekkür ediyor, başarılar diliyorum'' ifadelerini kullandı.

  "HAYATIMIN EN ÖNEMLİ VE ÖZEL İMZASI"

  Murat Boz ise kulübe üye olmanın kendisi için büyük bir şeref ve onur olduğunu vurgulayarak, ''Hayatım boyunca birçok imza attım. Bugün Beşiktaş Kulübü'ne üye olmak için attığım imza ise hayatımın en önemli, özel ve gurur verici imzası oldu. Başkanımız sayesinde Beşiktaş'ımızda güzel bir dönem başladı. Sportif başarılar gelmeye başladı. Umarım bu başarıların devamı gelecektir'' diye konuştu.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir