Petrol
85.42
-1.68%
Euro
19.6087
-0.11%
Dolar
18.614
-0.11%
Altın
1.077
-0.31%
Borsa
4963
-1.65%
Bitcoin
324.045
0.90%
11ºC
İstanbul
Bulutlu 11 C

  Murat Boz'un sahnesi Tarkan'ı solladı - izle

  Hangi şarkıcı sahnesine ne kadar harcıyor işte yanıtı..
  • 10.09.2013 - 15:31
  Murat Boz'un sahnesi Tarkan'ı solladı - izle

  Murat Boz un sahnesi Tarkan ı solladı - izle #1

  Şüphesiz ki dünya starları verdikleri konserleri gerçek bir şova dönüştürüyor. Kıyafetlerden, sahne ışıklarına ve dev sahnelere kadar herşey büyük bir organizasyon ve ekibin işi.Peki Türkiye'de durum ne? Bizim starlarımız sahnelerine ne kadar para harcıyor?

  Murat Boz'un İstanbul Veliefendi Hipodrom konseri

  İŞTE STARLARIN HARCADIKLARI PARALAR

  Dünya starlarının aldıkları ücretler ve konserlerine yaptıkları harcamalar tabii ki çok büyük paralar ancak, son yıllarda Türkiye'de de bu konuda güzel gelişmeler oluyor. Bu yaz yapılan konserlere baktığımızda maliyetli işler hemen göze çarpıyor. Harcanan paralara ve yapılan işlere baktığımızda yavaşta olsa belli bir ortalamanın yakalandığı gözlerden kaçmıyor.

  KİM KAÇ PARA HARCIYOR

  Habertürk'ün haberine göre Minik serçe Sezen Aksu, tercihini daha sade bir sahneden yana kullanıyor ve yaklaşık olarak bu iş için harcadığı tutar 60-70 bin lira. Daha hareketli sahnelerle seyirci karşısına çıkan Ajda Pekkan'ın sahnesine harcadığı para ise ortalama 80 bin lira. Serdar Ortaç sahnesine ortalama 40-45 bin lira harcarken, Ebru Gündeş bu iş için yaklaşık 20-30 bin lira ayırıyor. Megastar Tarkan ortalamanın bir hayli üzerine çıkıyor ve yaklaşık olarak 180 bin lira harcıyor.

  MURAT BOZ ÇITAYI YÜKSELTTİ

  Murat Boz ise Küçükçiftlikpark konseriyle sektörde çıtayı bir hayli yükseltti. Küçükçiftlikpark'a 360 derecelik 3 katlı sahne kurduran Murat Boz'a bu konser alanının maliyeti yaklaşık olarak 300 bin lirayı buldu.

  Murat Boz un sahnesi Tarkan ı solladı - izle #2

  ASANSÖRLE ÇIKMAK İSTEMİŞTİ AMA..

  Boz, geçtiğimiz ay daha önce Ereğli'de sahneye asansörle çıkmak istediğinde Megastar Tarkan için asansör yapıldığını öğrenince sahneye çıkmak istememişti.

  Geçtiğimiz günlerde  asansörle sahneye çıkarak bu isteğini gerçekleştirmiş oldu.

  Murat Boz un sahnesi Tarkan ı solladı - izle #3


  Görüş Bildir