Dolar
6.8203
0.1262%
Euro
7.566
0.2477%
Altın
1729.32
0.6307%
Borsa
105520.47
0.1525%
G. Altın
379.237
0.7462%
Bitcoin
64237.86
0.2809%
20ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 20 C
  Mustafa Ceceli'nin eski eşi Sinem Gedik İntizar'la birlikte

  Mustafa Ceceli'nin eski eşi Sinem Gedik İntizar'la birlikte

  Sinem Gedik-Mustafa Ceceli arasındaki davada tüm geçmişin yeniden yorumlanmasına neden olacak bir detay ortaya çıktı.
  • Haber Merkezi
  • 14.07.2018 - 02:13

  Mustafa Ceceli'nin eski eşi Sinem Gedik İntizar'la birlikte

  9 yıllık eşi Sinem Gedik'ten boşanmadan Selin İmer ile çekilmiş fotoğrafları ortaya çıktığı için eleştirilen Mustafa Ceceli, Gedik ile süren davasına yeni dediller ekledi.

  SİNEM GEDİK İNTİZAR'LA AŞK YAŞIYOR

  Hürriyet yazarı Cengiz Semercioğlu, Mustafa Ceceli ve eski eşi Sinem Gedik arasındaki dava hakkında bir detaya ulaştı. Çocuğunun velayeti için süren davaya, Ceceli tarafından Sinem Gedik ve şarkıcı İntizar'ın ilişkilerinin görüntüleri eklendi.

  AHMET HULUSİ HOCALARIYLA TOPLU FOTOĞRAFLARI ORTAYA ÇIKTI

  Eşinden ayrıldığı için bir dönem topa tutulan Ceceli'nin aslında gerçekleri anlatmadığını belirten Semercioğlu, dava dosyasını okuduğunu ve bazı görüntüleri de gördüğünü açıkladı.

  CECELİ'YE MAİL ATTILAR

  Sinem Gedik ve İntizar ilişkisinin çok önceden mail yoluyla Ceceli'ye ulaştığı ancak ünlü sanatçının inanmadığı belirtildi. Daha sonra ikilinin görüntülerinin Ceceli'ye ulaşması üzerine boşanma kararının alındığı ortaya çıtkı.

  FOTOĞRAFLAR DAVA DOSYASINA GİRDİ

  Semercioğlu, "Bu iddialar Mustafa Ceceli’nin dava dosyasında yer aldı. Ancak ben de gözlerimle gördüm, durum iddianın ötesinde, gerçek. Yaklaşık 1 yıldır derin magazin kulislerinde konuşulan bu konu, Ceceli’nin İstanbul Nöbetçi Aile Mahkemesi’ne velayetin değiştirilmesi için yaptığı başvuruyla dün resmen su yüzüne çıktı." ifadelerini kullandı.

  POLL İNTİZAR İLE YOLLARI AYIRDI

  İntizar'ın bağlı olduğu yapım şirketinin sahibi Polat Yağcı, Instagram hesabından konu üzerine açıklama yaptı.

  Polat Yağcı'nın paylaşımı şöyle:

  Yaklaşık iki yıldır Poll Production çatısı altında sanatsal faaliyetlerini sürdüren İntizar'ın medya vasıtasıyla kamuoyuna yansıyan haberlerini üzüntü ve şaşkınlıkla okuduk. Kendisinin bugün itibariyle şirketimizle hiçbir bağı kalmamıştır. Saygılarımızla.


  Görüş Bildir