Euro
9.3516
-0.39%
Dolar
7.8137
-0.74%
Altın
449.33
-1.9%
Borsa
1.329
-1.02%
Bitcoin
143.518
6.96%
13ºC
İstanbul
Puslu güneşli 13 C

  Naomi Campbell’ın Versace diyeti

  Versace için tekrar podyuma çıkan Naomi Campbell, defile öncesi yaptığı katı diyetten bahsetti.
  • 09.10.2013 - 09:01
  Naomi Campbell’ın Versace diyeti

  Naomi Campbell’ın Versace diyeti #1

  Us Weekly’nin haberine göre The Edit isimli çevrim içi moda dergisine konuşan Naomi (43), Versace defilesi öncesindeki 10 gün boyunca, arınmak için sadece havuç, zencefil ve ananastan oluşan meyve suları içtiğini açıkladı.

  O özel diyet programına rağmen kimi zaman çikolata ve patates cipsi yediğini de söyleyen Naomi, insanın mutlu olduğu küçük şeylerden kendisini mahrum bırakmaması gerektiğini belirtti.

  KUSURSUZ VÜCUDUYLA DİKKAT ÇEKMİŞTİ

  Naomi’nin, Versace öncesi girdiği meyve suyu diyeti ise belli ki işe yaramıştı. Naomi, Haziran ayında Paris’te düzenlenen Versace defilesinde sergilediği kusursuz vücuduyla büyük yankı uyandırmıştı.

  Podyuma çıkması öncesinde kendisini endişeli hissettiğini itiraf eden Naomi, defileye çıktıktan sonra ortamda bir sessizlik olduğunu fark ettiğini ve o an içinden “Aman Tanrım, beni burada istemiyorlar!” diye geçirdiğini söyledi.

  Naomi, sonrasında ise ortamdaki sessizliğin, izleyicilerin büyülenmiş olmalarından ileri geldiğini fark etmişti.

  "14 YIL SONRA DEFİLEYE ÇIKMAK BENİM İÇİN DUYGUSALDI"

  Defilenin ayrıca kendisi için özel bir anlamı da olduğunu belirten Naomi, “14 yıl sonra o defileye çıkmak benim için çok duygusaldı” diyerek Versace ailesiyle yeniden bir araya gelmesinin kendisine yaşattığı hissi ifade etti.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir