Euro
15.2716
0.84%
Dolar
13.4717
0.71%
Altın
793.5920
0.46%
Borsa
2,011.16
-0.15%
Bitcoin
492.301
-4.48%
2ºC
İstanbul
Çok bulutlu 2 C

  Nazlı Hamarat: Sevgilisi değil kuryesiydi

  Emir Cevdet Şaşmaz’ın sevgilisi olduğunu, olay anında yanında bulunduğunu iddia eden Vijdan Vatansever’e yanıt gecikmedi.
  • 12.08.2015 - 10:17
  Nazlı Hamarat: Sevgilisi değil kuryesiydi

  Emir Cevdet Şaşmaz’ın Ukrayna’nın başkenti Kiev’de, bir binanın arkasında boğazı kesilmiş olarak bulunmasının yankıları sürüyor. Cinayet aydınlatılmaya çalışılırken, işadamının eşi Nazlı Hamarat ile sevgilisi olduğunu iddia eden Vijdan Vatansever adlı genç kız arasında da bir söz düellosu başladı.

  Nazlı Hamarat: Sevgilisi değil kuryesiydi #1

  Vatansever’in Instagram’da Şaşmaz ile samimi fotoğraflarını paylaşarak “Can yoldaşımı, hayat arkadaşımı, diğer yarımı kaybettim. Ellerim kelepçeli engel olamadım, o şerefsiz itin elinden seni alamadım. Dudaklarından dökülen son ‘seni seviyorum’ bana ait. Kaçmaktan yaşayamadığımız aşkımıza üzülüyorum” yazmasına Hamarat sessiz kalmadı.

  "KOCAMI O KIZ ÖLDÜRMÜŞ OLABİLR"

  Hamarat şok bir iddia ortaya atarak Vatansever’in şüpheli olduğunu söyledi: “Kocam Ukrayna’ya iş için gitti. Yanındaki kız da kuryeydi ve pırlanta taşıyordu. O kız şüpheli, kocamı o bile öldürmüş olabilir. Orada kocam ve iki kız beraberdi, baş başa değillerdi. Yapımcımla sözleşmem var daha fazla konuşamam, cenazeyi bekliyorum.”

  "İŞTE BU ŞEREFSİZ ABİMİN KATİLİ"

  Dün öldürülen Emir Cevdet Şaşmaz’ın yeğeni Nazlı Şaşmaz da Instagram’da işadamının katiline ait olduğunu ileri sürdüğü bir fotoğraf paylaştı. Fotoğrafın altına “Bu şerefsiz abimin katilidir, dünya malı dünyada kalır. Bir gün senin de gideceğin yer bir avuç topraktır” yazdı. Nazlı Şaşmaz, “yengem” dediği Nazlı Hamarat’a da sosyal medya üzerinden destek oldu: “Yengemi yorumlarınıza alet etmeyin!”

  Diğer yandan Emir Cevdet Şaşmaz’ın kardeşi İlknur Şaşmaz da katilin S.Y adlı şahıs olduğunu ileri sürdüğü bir tweet atarak aynı kişi hakkında suç duyurusunda bulundu. Onun “S.Y. ağabeyimin katil zanlısı olarak aranmaktadır” tweet’ini Fulden Uras da retweet yaptı ve söz konusu şahsı görenlerin polise bildirmesini istedi.


  Görüş Bildir