Euro
10.0549
0.59%
Dolar
8.3301
0.19%
Altın
480.32
0.55%
Borsa
1.431
0.77%
Bitcoin
477.580
3.33%
21ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 21 C
  Nazlıcan köşkten kovulunca geceyi sokakta geçirmiş

  Nazlıcan köşkten kovulunca geceyi sokakta geçirmiş

  Nazlıcan Tağızade, Star TV'deki 'Duymayan Kalmasın'a katıldı ve çarpıcı açıklamalar yaptı
  • 06.10.2011 - 13:56

  Nazlıcan köşkten kovulunca geceyi sokakta geçirmiş #1

  Nazlıcan Tağızade, kendinden 54 yaş büyük olan Halis Toprak ile evlenmişti. Çok geçmeden de birbirlerine girmişler, boşanma davası açmışlardı.

  "GECEYİ SOKAKTA GEÇİRDİM"

  Nazlıcan Tağızade, Star TV'deki 'Duymayan Kalmasın'a katıldı ve çarpıcı açıklamalar yaptı. Nazlıcan Tağızade ağlayarak, "Daha evlendiğim gün rüya bitti, kabus başladı. Halis Bey ile duygusal anlar yaşamaya bile fırsatımız olmadı. Aslanlı Köşk'ten atıldığım ilk geceyi sokakta geçirdim. Sonra kimse bana uzun süre ev vermek istemedi" dedi.

  6 BİN LİRA YETMİYOR

  Nazlıcan Tağızade, Halis Toprak'ın kendisine hediye ettiği saat ve yüzüğü de gösterip gerçek olmadıklarını, 5 euro'ya aldıklarını söyledi. Halis Toprak'ın nikah öncesinde "Seni en iyi okullarda, en iyi şartlarda okutacağım" vaadinde bulunduğunu anlatan Nazlıcan Tağızade şöyle konuştu: "Vaatlerini yerine getirmedi. Şimdi üniversiteyi kazandım. Hukuk okumak istiyorum. Burs arıyorum. Vermek isteyenler, Halis Toprak'ın korkusundan geri çekiliyor. Buradan namus sözü veriyorum; burs parasını geri ödeyeceğim." Nazlıcan Tağızade 6 bin TL nafaka aldığını da söyledi.

  Nazlıcan Tağızade'nin annesi Şehirnaz Tağızade de canlı yayına telefonla bağlandı ve şok iddialarda bulundu. Kızının evlenmemesi için çok uğraştığını, vazgeçiremeyince de sinir krizleri geçirdiğini söyleyen Şehirnaz Tağızade, "Kızımı, Aslanlı Köşk'e ziyarete gidince gördüm ki; Halis Toprak'ın
  evlenmesinin hiç gereği yokmuş. Çünkü tüm ihtiyaçları karşılanıyordu" dedi!

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir