Petrol
84.51
-0.61%
Euro
17.7846
-0.33%
Dolar
18.4319
0.10%
Altın
972.04
-0.11%
Borsa
3282
0.00%
Bitcoin
350.994
-0.83%
12ºC
İstanbul
Açık 12 C

  Nebahat Çehre: Bana Tuba'yı sormayın

  Nebahat Çehre, geçen sezon annesini canlandırdığı Tuba Büyüküstün'le ilgili sadece "Güzel kadın ama bana onun oyunculuğunu sormayın" diyor.
  • 08.11.2014 - 09:40
  Nebahat Çehre: Bana Tuba'yı sormayın

  Nebahat Çehre: Bana Tuba yı sormayın #1

  Türk sinemasının 'yaşlanmayan kadın'ı Nebahat Çehre, artık sağlam, dominant ve dikkat çeken karakterler dışında oyunculuk yapmak istemiyor. 100'ün üstünde film çeken ve bulunduğu setlerde huzurlu çalışmak istediğini anlatan Çehre, Ses dergisine verdiği röportajda beraber rol aldığı gençleri değerlendirdi.

  "BEREN DE MERYEM DE ÇOK BAŞARILI"

  Kıvanç Tatlıtuğ'u çok başarılı ve düzgün bir çocuk, Beren Saat'i iyi yetişmiş, saygılı ve zarif bir oyuncu olarak gören Çehre, "Meryem Uzerli, çok naturel ve sempatik bir kız. Ayrıca çok da iyi bir oyuncu. Özcan Deniz'i çok başarılı buluyorum. Yönetmenliğini de çok beğeniyorum. Her zaman böyle sıfırdan gelen çocukların çalışkanlıklarını takdir ederim. Naz Elmas'ı çok seviyorum ve ona çok kızıyorum. Naz, çok iyi yerlere gelebilecek ve Türk sinemasının çok ihtiyaç duyduğu farklı bir yüze sahip bir oyuncu" dedi.

  "TUBA SADECE GÜZEL"

  Çehre annesini canlandırdığı Tuba Büyüküstün'le ilgili ise "Tuba çok güzel bir kız ama bana oyunculuğunu sormayın. Tuba güzel bir kız. O kadar" yorumunu yaptı.

  "GENÇ SEVGİLİ İSTEMEM"

  Nebahat Çehre, "Kendinizden daha küçük bir adamla aşk yaşar mıydınız?" sorusuna ise "Kendimden küçük birisiyle beraber olmam, Kendimi genç bir erkeğin yanında çok komik bulurum diye düşünüyorum. Beraber olacağım kişiyle aynı yaşlarda olmam lazım. Yaşanmışlık ve sosyal hayatı paylaşmak şart" yanıtını verdi.


  Görüş Bildir