Petrol
113.86
2.07%
Euro
16.24
0.80%
Dolar
15.54
0.37%
Altın
918.75
-0.32%
Borsa
2391
-1.18%
Bitcoin
472.609
-2.16%
17ºC
İstanbul
Açık 17 C

  Nebahat Çehre: Canan Hoca'dan özür diliyorum

  Türk sinemasının yıldızı Nebahat Çehre, samimi açıklamalarda bulundu.
  • Haber Merkezi
  • 09.10.2019 - 13:18
  Nebahat Çehre: Canan Hoca'dan özür diliyorum

  Bir magazin programına konuk olan Nebahat Çehre, güzellik sırlarını verdi. Usta oyuncu, sosyal medyada Canan Karatay’la kıyaslandığı için üzüldüğünü dile getirdi.

  Nebahat Çehre: Canan Hoca dan özür diliyorum #1

  İşte Nebahat Çehre’nin açıklamalarından satır başları…

  "YAŞIMI GÜZEL YAŞIYORUM"

  "Beni güzel buldukları için herkese teşekkür ederim. Ben kendimi o kadar güzel görmüyorum, ben sadece yaşımı güzel yaşadığıma inanıyorum.

  "YÜZÜMÜ KESEYLE YIKARIM"

  Ben bu zamana kadar hiç cilt bakımına gitmedim, banyo yaptığım zaman yüzümü de keseyle yıkarım. Nemlendirici krem sürerim, gözaltı kremleri kullanıyorum. Yürüyüş yapıyorum, bütün bunun nedenleri hayata güzel bakmak, iyi dostlar edinmek…

  "ESTETİKTEN KORKUYORUM"

  Yüzümde hatlar çıkmaya başladı, çizgilerim var ama ben bu yaşı yaşamayı seviyorum. Hatlarımın gitmesini istemiyorum, ben çizgilerimle mutluyum. Yaşımı böyle yaşayayım.

  11 sene önce Paris’te germe operasyonu yaptırdım. İki sene sonra yüzümde tekrar çizgilerim çıkmaya başladı. Bizim genetiğimiz böyle aile olarak. Doktora gittim, ‘Neden böyle oldu?’ diye sordum. O da ‘Maalesef elastiki bir cilde sahip olmadığınız için 2 sene gider zaten… Bırakın zaten güzel kadınsınız, siz böyle yaşayın’ dedi. Yani tekrar yapmadı, o günden sonra da bir şey yaptırmadım. Çünkü estetik korkuttuğum bir şey, o yüzden düşünmüyorum. Sadece botoks yaptırıyorum o kadar.

  "BENİ CANAN KARATAY'LA KIYASLIYORLAR"

  Beni Canan Karatay’la kıyaslıyorlar. Canan Karatay bir profesör, onun sözlerini dinlemek lazım tabii ki. Cilt bizim ailede genetik, karıştırmak ve karşılaştırmak bence hata. Ben Canan Hanım’a çok büyük saygı duyuyorum. Çünkü uzun eğitim almış profesör olmuş, Amerika’da bizi temsil etmiş bir insan. Güzellik çok göreceli. Güzel olup boş olmak daha kötü bir şey değil mi?

  O karşılaştırmaları görünce üzüldüm. Karatay da gayet olgunlukla karşıladı. Hiç alınganlık yapmadı, güzel cevaplar verdi. Ben kendilerine saygı duyuyorum.

  "ÜZGÜNÜM"

  Böyle bir karşılaştırma yaptıkları için de üzgünüm ve Canan Hoca'dan özür diliyorum. Çünkü benim çok saygı duyduğum bir kişilik. Bu zaman kadar hiç konuşmadık ama açıklamalarını takip ediyorum."

  Nebahat Çehre: Canan Hoca dan özür diliyorum #2


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir