Euro
10.3776
0%
Dolar
8.8679
-0.03%
Altın
494.67
0.07%
Borsa
1.384
-0.57%
Bitcoin
372.836
-2.39%
17ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 17 C

  Neco: Kızımın boşanması beni ilgilendirmiyor

  Ayşe Özyılmazel'in annesi Oya Germen ve babası Neco, sürpriz boşanma hakkında konuştular.
  • 28.04.2012 - 11:21
  Neco: Kızımın boşanması beni ilgilendirmiyor

  Neco: Kızımın boşanması beni ilgilendirmiyor #1

  Geçtiğimiz yılın temmuz ayında sürpriz şekilde nikâh masasına oturan gazeteci-şarkıcı Ayşe Özyılmazel ile reklamcı Ali Taran'ın olay evliliği dün resmen sona erdi.

  Önceki gün avukatı Hasan Demirel aracılığıyla Bakırköy 2. Aile Mahkemesi'ne başvuran Ayşe Özyılmazel, jet hızıyla boşandı.

  Dün saat 10.00'da görülen duruşmaya Taran ile Özyılmazel katılmazken, her iki tarafı da avukatları temsil etti.

  ALİ TARAN DA BOŞANMAK İSTEDİ

  Duruşmada söz alan Özyılmazel'in avukatı Hasan Demirel, boşanmaya karar verilmesini talep etti. Demirel'in ardından söz alan Ali Taran'ın avukatı, müvekkilinin de boşanmak istediğini belirten bir dilekçe sundu. Bunun üzerine hakim Emin Arıcı, "şiddetli geçimsizlik sonucu evliliğin temelden sarsıldığını" belirterek çifti tek celsede boşadı. Hasan Demirel, duruşmanın ardından yaptığı açıklamada, tarafların evliliklerinin bir yılı doldurmadığını belirterek, müvekkilinin maddi ya da manevi bir talebi olmadığını, duruşmada bir kişinin tanık olarak dinlendiğini ve boşanma kararı verildiğini kaydetti.

  "KIZIMIN BOŞANMASI BENİ İLGİLENDİRMİYOR"

  10 gün önce boşanmaya karar veren Ayşe Özyılmazel'in annesi Oya Germen ve Neco'ya boşanma kararını 3 gün önce söylediği ve onlara kimseyle bu sırrı paylaşmamalarını sıkı sıkı tembihlediği öğrenildi.

  Boşanmayla ilgili olarak Özyılmazel'in babası Neco, "Beni ilgilendiremeyen bir konu. Benim aile yaşantımda herhangi bir sorun yok. Çok mutluyuz, Allah nazardan saklasın." yorumunu yaptı.

  Annesi Oya Germen ise "Ali için de Ayşe için de hayırlısı neyse o olsun. Tabii ki çok üzüldüm. Ama kendilerine yakışır güzellikte ve dostça ayrıldılar. İkisinin de yolu açık olsun. Ayşe ve Zeynep gibi zarif ve terbiyeli kızlar yetiştirdiğim için çok mutluyum., şanslı bir anneyim." dedi.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir