Petrol
112.91
0.78%
Euro
16.77
3.26%
Dolar
15.88
2.17%
Altın
930.74
1.30%
Borsa
2395
0.17%
Bitcoin
471.699
-3.13%
24ºC
İstanbul
Güneşli 24 C

  Neslihan Atagül: Erkek kibar ve zeki olmalı

  Güzel oyuncu Neslihan Atagül, samimi açıklamalarda bulundu.
  • 29.09.2014 - 14:26
  Neslihan Atagül: Erkek kibar ve zeki olmalı

  Neslihan Atagül: Erkek kibar ve zeki olmalı #1

  Son zamanlarda sinemanın ve ekranların parlak yüzleri arasında ilk sırada yerini alan genç oyuncu Neslihan Atagül, başrollerini Kadir Doğulu ile paylaştığı Fatih Harbiye dizisiyle gözleri bir kez daha üzerine çevirmeyi başardı. Fatih Harbiye dizisinin Neriman’ı Neslihan Atagül InStyle dergisine konuştu.

  Genç yaşına rağmen daha da küçük yaşlarda başladığı oyunculuk serüveninde ikisi farklı ülkelerden olmak üzere beş ödül alan Atagül, oyunculuğa dair düşüncelerini şöyle özetliyor:

  "YAPTIĞIM İŞLERLE GURUR DUYMAK İSTİYORUM"

  “Hep sağlam adımlar atmayı amaçladım, çünkü yaptığım işlerden hiçbir zaman pişman olmak istemedim. Çabaladım ve fazlasıyla azmettim, hala da bu süreç devam ediyor. Uzun bir yolculuk bu. Nerede bitecek veya ne kadar uzun sürecek bilinmez. Kendimi bildim bileli bu işin içindeyim ve hayallerim hep bu yönde... Hep daha iyisini yapmak, geriye dönüp baktığımda yaptığım işlerle gurur duymak istiyorum.”

  Güzel Oyuncu Neslihan Atagül

  Kendini adadığı oyunculuk serüveninde gösterdiği cesur tavrın aksine karşınızda  Kendisiyle ilgili sorular karşısında bu özelliğini destekler nitelikte bir cevap veriyor güzel oyuncu: “İnsanın kendini anlatması ne kadar zor. Çoğu zaman insanın kendine bile itiraf edemediklerini anlatmamı istiyorlar, ‘Ben şöyleyim, ben böyleyim,’ demekten çekiniyorum.”

  Neslihan Atagül: Erkek kibar ve zeki olmalı #2

  "TARZIM ÖZGÜN VE RAHAT"

  "Tarzım bence yeni yeni oturuyor, çünkü bu insanın yaşıyla, tecrübeleriyle doğru orantılı. Yaşanmışlık, insanın tarzını oluşturan, değiştiren şeyler arasında ilk sırada. Şimdi ne söylesem eminim önümüzdeki seneye tezat düşerim. Ama en azından seçimlerimle ilgili şunu söyleyebilirim: Özgün ve rahat."

  Türkiye’den sevdiğim isimler, Hakan Yıldırım, Özgür Masur, Özlem Kaya. Dünyadan tercih ettiğim markalar ise Lanvin, Marc Jacobs, Chloe.

  "ERKEK DEDİĞİN ZEKİ OLACAK"

  “Oturmayı, kalkmayı, konuşmayı bilmeli bir erkek. Saygılı, kibar ve zeki olmalı. Aslında bir erkek önce zekasıyla dikkatimi çeker, gerisi çok da önemli olmuyor benim için."

  Neslihan Atagül: Erkek kibar ve zeki olmalı #3


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir