Petrol
92.67
-0.02%
Euro
18.2426
-0.01%
Dolar
17.9312
0.10%
Altın
1.023
0.16%
Borsa
2913
1.96%
Bitcoin
432.240
-0.79%
23ºC
İstanbul
Parçalı bulutlu 23 C
  Nihat Doğan askerliğini dağda değil gazinoda yapmış

  Nihat Doğan askerliğini dağda değil gazinoda yapmış

  'Askerliğimi Tunceli dağlarında yaptım' diyen Nihat Doğan'a asker arkadaşlarından yalanlama geldi..
  • 08.12.2011 - 11:33

   

  Nihat Doğan askerliğini dağda değil gazinoda yapmış #1

  Grup üyeleri, Doğan'ın katıldığı televizyon programlarında askerliğini Tunceli dağlarında yaptığı, vatan için mermi attığı ve komutanın şehit düştüğünü söylediğini iddia ederek, Doğan'ı doğruları söylemeye ve özür dilemeye çağırdı.

  Rize'nin Çamlıhemşin İlçesi'nde yaşayan ve yerel bir internet sitesinde editörlük yapan Cemil Kus, sosyal paylaşım sitesi Facebook'ta, 1999 yılında vatani görevini 78-1 tertip olarak yaptığı Artvin'in Borçka İlçesi'ndeki 3'üncü Hafif Piyade Taburu adına grup oluşturdu. Asker arkadaşlarını aynı grupta toplayan Cemil Kus, başlattığı bir kampanya ile kendileri ile birlikte aynı yerde askerlik yapan sanatçı Nihat Doğan'ın katıldığı televizyon programlarında vatani görevini yaptığı yerle ilgili farklı iddiada bulunduğunu öne sürdü.

  POLEMİK Mİ YARATIYOR?

  Kus'un iddiasına göre sanatçı Nihat Doğan, Borçka yerine vatani görevini Tunceli dağlarında yaptığını, vatan için mermi attığını ve komutanının yanında şehit düştüğünü, kendisinin de şehit düşebileceği şeklinde ifadeler kullandığını öne sürdü. Asker arkadaşları özür dilemeye çağırdıkları Nihat Doğan'ı, hassas dönemde asker ocağı üzerinden polemik yaratmaya çalışmakla suçladı.

  "GÜZEL OMLET YAPARDI"

  Cemil Kus, yaptığı açıklamada Nihat Doğan ile birlikte askerlik yaptığını ancak kendisinin katıldığı programlarda farklı yerlerde askerlik yaptığını öne sürdüğünü iddia ederek, "Nihat'la birlikte Borçka'da askerdik. Ben telsiz operatörüydüm, o da gazinoda görev yapıyordu. Güzel omlet yapardı. Şimdi o sanatçı oldu, bizi tanımaz. Ancak askerlik yerini neden farklı söylediğini anlayamadık. Bu konuda onu doğruları söylemeye çağırıyoruz" dedi.

  Nihat Doğan, "Askerliğini Tunceli dağlarında değil , gazinoda yaptı" iddialarına yayınladığı 2 fotoğrafla yanıt verdi.

  İşte Nihat Doğan'ın yayınladığı o fotoğraflar;

  Nihat Doğan askerliğini dağda değil gazinoda yapmış #2

  Nihat Doğan askerliğini dağda değil gazinoda yapmış #3

  Nihat Doğan askerliğini dağda değil gazinoda yapmış #4


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir