Euro
15.1678
-0.41%
Dolar
13.6089
-0.30%
Altın
785.7480
-0.30%
Borsa
1998
2.38%
Bitcoin
513.750
0.73%
1ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 1 C

  Nurgül Yeşilçay sevgilisine baskın yapmamış

  Nurgül Yeşilçay sevgilisi Tolga Karaçelik'i bir mekanda bastığı iddialarına yanıt verdi.
  • 27.08.2012 - 10:19
  Nurgül Yeşilçay sevgilisine baskın yapmamış

  Nurgül Yeşilçay sevgilisine baskın yapmamış #1

  Önceki akşam iki kadın, bir de erkek arkadaşıyla Cihangir'e giden Tolga Karaçelik'in bir mekanda eğlendiği ve iddiaya göre Nurgül Yeşilçay'ın, sevgilisinin bulunduğu mekanı basarak, ikili arasında kavga çıktığı söylendi.

  İddiaya göre "Sultan" dizisinin çekimleri nedeniyle bulunduğu Diyarbakır'dan planlanandan önce dönen ve sevgilisinin Cihangir'de olduğunu öğrenen ünlü oyuncu, mekanı bastı.

  Olaydan yaklaşık bir saat sonra, içeride birlikte oturduğu kadın arkadaşıyla kafeden ayrılan Karaçelik, yanındakinin sadece arkadaşı olduğunu söylemekle yetindi. Bu arada Tolga Karaçelik, otoparkta camları yarıya kadar açık halde bıraktığı Yeşilçay'a ait cipi de almayarak, başka bir araçla oradan uzaklaştı.

  'MUTLU GİDEN BİR BERABERLİĞİMİZ VAR'

  Çıkan haberlerin ardından Nurgül Yeşilçay şu açıklamayı yaptı:

  "Bir hafta önce Sultan'in Diyarbakır çekimlerini tamamlayarak İstanbul'a döndüm. 3 çift olarak eğlenmek için gittiğimiz mekandan oğlumu uyutmak için erken ayrıldım. Yıllardır İstanbul'da olduğum sürece oğlumu her zaman ben uyuturum Tolga arkadaşlarımızın yanında biraz daha kaldı. Sonra hep beraber eve geldiler. Mekanda Tolga ile herhangi bir kavgamız, tartışmamız olmadı. Alkol aldığımız için de arabamı otoparka bıraktım. İyi giden mutlu bir beraberliğimiz var. Çıkan bu yalan haberlerden son derece rahatsızım. Hiç bir dayanağı olmayan tek taraflı, soruşturulmadan iddiaya dayalı çamur at izi kalsın haberciliği şiddetle kınıyorum."

  Nurgül Yeşilcay


  Görüş Bildir