Euro
9.3516
-0.39%
Dolar
7.8137
-0.74%
Altın
449.33
-1.9%
Borsa
1.329
-1.02%
Bitcoin
132.699
-2.75%
4ºC
İstanbul
Açık 4 C

  Oktay Kaynarca cinayet ihbarı için emniyette

  Asayiş Şube Müdürlüğü'ne gelen bir telefon Oktay Kaynarca'yı emniyete getirtti.
  • 19.12.2012 - 14:16
  Oktay Kaynarca cinayet ihbarı için emniyette

  Oktay Kaynarca cinayet ihbarı için emniyette #1

  Asayiş Şube Müdürlüğü'ne ihbarda bulunan bir kişi, tanıdığı bir kişinin önümüzdeki günlerde öldürüleceğini, öldürülecek kişinin de ayrıca oyuncu Oktay Kaynarca'nın arkadaşı olduğunu söyledi. Polis olayla ilgili başlattığı soruşturmada ihbarda adı yazılı öldürüleceği iddia edilen kişiye ulaştı. Bu kişi herhangi bir ölüm tehdidi almadığını söyledi. Polis, ihbarda öldürülecek kişinin arkadaşı olduğu iddia edilen Oktay Kaynarca'yı olayla ilgili bilgisine başvurulmak üzere Cinayet Büro Amirliği'ne çağırdı.

  Sabah saatlerinde İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nün Gayrettepe yerleşkesinde bulunan Asayiş Şube Müdürlüğü'ne gelen Oktay Kaynarca, kapıda bir polis memuru tarafından karşılandı. Cinayet Büro Amirliği'ne çıkan Oktay Kaynarca'ya gelen ihbarla ilgili bir ilgisinin bulunup bulunmadığı soruldu.

  Oyuncu Oktay Kaynarca'nın polislere ihbarda öldürüleceği söylenen kişiyi tanıdığını, ancak ölüm tehdidi ile ilgili bir bilgisinin bulunmadığını söylediği öğrenildi. Yaklaşık bir saat Cinayet Büro Amirliği'nde kalan Oktay Kaynarca daha sonra binadan ayrıldı.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir