Petrol
112.99
1.81%
Euro
17.5645
0.22%
Dolar
16.6615
0.82%
Altın
976.22
0.76%
Borsa
249
-1.54%
Bitcoin
348.827
0.38%
27ºC
İstanbul
Çok bulutlu 27 C
  Ömür Gedik Emrah ile röportaj yaptı

  Ömür Gedik Emrah ile röportaj yaptı

  Emrah, yönetmenliği, müzik hayatı ve ilişkisiyle ilgili ilk kez bu kadar açık konuştu.
  • 17.03.2013 - 16:12

  Hürriyet gazetesi yazarı Ömür Gedik, Kelebek Pazar ekinde, oyuncu Batuhan Karacakaya ile yaptığı söyleşide giydiği elbiselerle gündeme oturdu. Gedik'in röportajından çok giydiği kıyafetler tartışma konusu oldu.Ömür Gedik Emrah ile röportaj yaptı #1

  ''VICTORIA'S SECRET MANKENİ GİBİ GİYİNECEĞİM''

  Bu eleştiriler üzerine Ömür Gedik, "Victoria's Secret mankeni gibi giyineceğim" başlıklı yazısında ''Bundan sonraki röportajlarımda da üzerimde ünlü modacıların gerek abiye, gerekse de spor tasarımlarını göreceksiniz. Gazete sayfalarında yazılar kadar görselliğin de ön planda olmasını düşünenlerdenim" dedi.

  KENDİ GAZETESİNDEN TEPKİ GELDİ

  Hürriyet Gazetesi Okur Temsilcisi Faruk Bildirici de yapılan eleştirileri haklı buldu. Faruk Bildirici Hürriyet gazetesinde "Söyleşiler defile midir?" başlığıyla yayımlanan yazısında, "O kıyafetin giyilmesinin 17 yaşındaki Batuhan'ın ruh halini anlamaya nasıl katkıda bulunduğunu anlayamadım. Kelebek'teki söyleşide ne mezuniyet törenlerine bir atıf ne de bu konuda bir soru vardı. Zaten Gedik'in, bundan sonraki söyleşilerinde de 'manken' gibi giyinip 'görselliği' öne çıkaracağını ilan etmesi, asıl amacının bu olmadığına işaret ediyor" dedi. 

  Ömür Gedik Emrah ile röportaj yaptı #2AYŞE ARMAN'DAN ROL ÇALIYOR

  Ömür Gedik'in son dönemde yaptığı röportajlarındaki tarz değişikliği akıllara Ayşe Arman'ı getirdi. Ömür Gedik'in pozları ve röportajları ''Ayşe Arman'dan rol çalıyor'' yorumlarına neden oldu.

  SÜPER MİNİSİYLE RÖP YAPTI

  Ömür Gedik eleştirilere kulağını tıkamış olacak ki bugün Emrah'la yaptığı söyleşide yine mini eteğini giydi ve sayısız fotoğraf çekti. Fotomodel edasıyla poz veren Gedik, Emrah’ın senaryosunu yazdığı ve yönettiği “Gelmeyen Bahar” filmi, Sibel Kiker'le olan aşkına kadar birçok şeyi konuştu. 

  İşte o röportajdan kısa bir bölüm

  "SİBEL'İ SEVİYORUM"

  Filminin İstanbul galasına sevgilin Sibel Kirer’le el ele geldin. Hemen evlilik var mı sorusu soruldu tabii. Sen sevgililerinle çok sık medya önüne çıkan biri değilsin. Bu çıkış bir evlilik sinyali midir gerçekten?
  Evlilik planımız var. Çok sevdiğimize inanıyoruz birbirimizi, özen gösteriyoruz. İnsanın kendini yanında iyi hissettiği insanla olması çok güzel bir şey...

  Ne zamandır birliktesiniz?
  İki yıla yaklaştık. Mühim olan iyi anlaşabilmek, birbirimizi algılayabilmek. Zaman her şeyi değiştiriyor. Ben 40 yaş olgunluğuna eriştim.

  Çocuk istiyor musun?
  Elbette istiyorum, kısmet...

  Ömür Gedik Emrah ile röportaj yaptı #3


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir