Dolar
7.3295
-0.1117%
Euro
8.6047
-0.1276%
Altın
2028.56
0.0488%
Borsa
1075.52
1.4077%
G. Altın
477.859
-0.1233%
Bitcoin
86599.55
-0.5742%
24ºC
İstanbul
Açık 24 C

  Oryantal Didem: 12 yaşında gazinolarda çalışmaya başladım - İzle

  Katıldığı sabah programında samimi açıklamalar yapan oryantal Didem yaşadığı zorlukları anlattı.
  • 16.01.2013 - 12:07
  Oryantal Didem: 12 yaşında gazinolarda çalışmaya başladım - İzle

  Oryantal Didem: 12 yaşında gazinolarda çalışmaya başladım - İzle #1

  Star TV ekranlarında yayınlanan Alişan ile Sevcan programına konuk olan Oryantal Didem, samimi açıklamalarda bulundu. Ünlü Oryantal Didem, 11 yaşında okulu bırakıp düğünlerde çalışmaya başladığını belirterek, “Kızım olursa ve dansçı olmak isterse baleye yazdırırım. Oryantal olmak istiyorsa olsun, ama hiçbir şekilde gece aleminde çalışmasını istemem” dedi.

  Oryantal Didem'den samimi açıklamalar

  Oryantal Didem: 12 yaşında gazinolarda çalışmaya başladım - İzle #2

  "SEVGİLİM İŞİME SAYGI GÖSTERİYOR"

  Bir senedir birlikte olduğu sevgilisinden evlenme teklifi aldığı yönündeki haberler üzerine konuşan Didem, "Evlilik çok ciddi bir şey. Daha uzun bir süreç var önümüzde. Aile arasında bir nişan yaptık, gizli saklı bir şey kalmasın diye. Ama şu an evlilik yok. İnşallah olursa biraz daha zamanı var, daha çalışmak lazım" dedi.

  Evlenme teklifi almadığını ifade eden güzel Oryantal, "Aramızda evliliği hep konuşuyoruz, ama daha zamanı var. Evlilik düşünmüyorum, o da düşünmüyor. Onun da yapacağı işler var" diye konuştu. Didem, evlendikten sonra sahneleri bırakmayacağını da belirterek, "Erkek arkadaşım da hiç bunu talep etmedi. İşime saygı gösteriyor" ifadesini kullandı.

  Oryantal Didem: 12 yaşında gazinolarda çalışmaya başladım - İzle #3

  "12 YAŞINDA GAZİNOLARDA ÇALIŞMAYA BAŞLADIM"

  12 yaşından beri dans eden Didem, ailesinin maddi durumu kötü olduğu için 11 yaşında okulu bırakıp düğünlerde çalışmaya başladığını da açıkladı. "Düğünlerden sonra gazinolarda ve kulüplerde çalışmaya başladım" diyen Didem, "Tacize uğradın mı o yaşlarda ya da daha sonra?" sorusuna, "Ben çok fazla alkol kullanmıyorum. O ortamdasın ve başına ne geleceğini bilmiyorsun. Daha çocuksun" yanıtını verdi.

  "BAŞIMA HOŞ OLMAYAN ŞEYLER GELDİ"

  Küçük yaşlarda para kazandığını ve kazandığı parayı da annesine verdiğini söyleyen Didem, "Ben o yüzden evliliği hemen kabul etmiyorum. Benim kızım olursa ve dansçı olmak isterse baleye yazdırırım ya da başka bir şeye. Oryantal olmak istiyorsa olsun, ama hiçbir şekilde gece aleminde çalışmasını istemem" şeklinde konuştu. Ünlü Oryantal, "Demek ki başına hoş olmayan şeyler geldi" sözleri üzerine "Tabi ki" karşılığını vererek tacize uğradığını söylemiş oldu.

  Didem, "Önce Allah sonra İbrahim Tatlıses sayesinde buralara geldim" dedi.

  Görüş Bildir