Euro
10.3125
-0.06%
Dolar
8.8186
0.01%
Altın
496.64
0.09%
Borsa
1.392
0%
Bitcoin
377.783
-2.98%
17ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 17 C

  Oynadığı dizinin ismini bilemedi

  Öykü Çelik, rol aldığı dizinin ismini bilemedi.
  • 14.04.2012 - 05:51
  Oynadığı dizinin ismini bilemedi

  Oynadığı dizinin ismini bilemedi #1

  CNN Türk'te Mesut Yar'ın sunduğu "Burada Laf Çok" programına konuk olan Öykü Çelik, TRT'nin yayınlanmadan yurt dışına satma başarısı gösterdiği "Bir Zamanlar Osmanlı - Kıyam" dizisiyle ilgili soruları yanıtladı.

  Mesut Yar'ın "Kıyam nedir; biliyor musun?" sorusuna cevap veremeyen ve "Çalışmadığım yerden geldi soru" diyerek espri yapmaya çalışan Çelik, dizide canlandırdığı karakterin platin sarısı saçlarının kendisine yönelik bir 'kalkışma' olduğunu ileri sürdü.

  Çelik ardından dizideki rolü gereği saçlarını sarıya boyattığı dönemde yaşadığı zorlukları anlattı.

  "ŞİDDET YANLISI DEĞİLİM AMA.."

  Mesut Yar'ın, "Kimseyi dövdün mü hakikaten?" şeklindeki sorusuna "Dövdüm" cevabını veren Çelik, kendisini "Tabiî ki şiddet yanlısı değilim ama insanlar fevri olabiliyor, her zaman kendinize hakim olma durumu olmuyor" diye savundu.

  Bunun üzerine Yar, "Peki bunu fazla karıştırmayalım, senin rolüne etkisi olsun istemem. Çünkü bunu duyanlar senin rolünü öyle yazmaya başlarlar" dedi. Buna karşılık Çelik, "Yazdılar zaten, rol arkadaşım Aslı Tandoğan'ın üstüne yürüyorum dizide. Allahıma kitabıma döverim seni, diyorum" şeklinde konuştu. "Sen yolarsın da iki bölüm sonra" diyen Yar'a ise Çelik, "Yok, kıyamam ona" cevabını verdi. Bunun üzerine Yar da "Ben de kıyamam, geldi geçen, hanım hanımcık, minicik bir şey zaten. Dövme sakın, elinde kalır" diye konuştu.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir