Petrol
110.09
0.09%
Euro
16.9394
0.82%
Dolar
15.8496
-0.15%
Altın
937.98
-0.49%
Borsa
2381
0.36%
Bitcoin
481.227
0.07%
18ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 18 C

  Özge Ulusoy: En beğendiğim erkek Mustafa Kemal Atatürk

  Özge Ulusoy, ‘Maria Claire’ dergisinin temmuz sayısına konuştu.
  • 08.07.2014 - 09:53
  Özge Ulusoy: En beğendiğim erkek Mustafa Kemal Atatürk

  Eski balerin, model, sunucu ve oyuncu Özge Ulusoy, 30 yaş sınırını geçmesiyle birlikte hayatında ve karakterinde yaşadığı önemli değişiklikleri Marie Claire dergisine anlattı.

  Özge Ulusoy: En beğendiğim erkek Mustafa Kemal Atatürk #1

  “Çok mutlu da oldum, çok canım da yandı” diyen model, beklediği ‘ruh eşi'nin tarifini verdi:

  İşte Özge Ulusoy'un açıklamalarından satır başları..

  PASİF BİR ÇOCUKTUM

  * 20 yaşıma kadar Ankara’da yaşadım, şanslı bir çocuktum. Lojmanlarda büyüdüm. Babam albaydı. Sokakta dilediğim gibi oynuyordum. Çok güzel bir arkadaş grubum vardı ama pasiftim; az konuşan, ‘kafasına vur lokmasını al’ denilen cinsten bir çocuk... ”

  Özge Ulusoy ‘Maria Claire’ Dergisine Konuştu

  Özge Ulusoy Marie Claire Çekim arkası İZLE

  ÖZGÜR OLMAYI ÖZLEMİŞİM

  * 31 yaşımdayım, daha berrak görüyorum etrafı ve insanları ama son bir yılda değiştim. 2013’ten sonra arınma yaşıyoruz galiba. Etrafımdaki insanları elemeye başladım. Artık iç huzurum var. Özgür olmayı da çok özlemişim.

  KADINA DEĞER VEREN BİR ERKEK İSTİYORUM

  * Erkek arkadaşlarımda önce şefkat arıyorum. İlk başta hepsi şefkatli zaten, işler bir süre sonra değişmeye başlıyor. Oysa ben gerçekten kadına değer veren bir erkek istiyorum. İlişkimin en başından en sonuna kadar aynı insanım.

  Özge Ulusoy Kimdir

  Özge Ulusoy Haberleri

  ZENGİN ERKEKLER BİLE BENİ PARAM İÇİN SEVİYOR

  * Çok mutlu olduğum da oldu, çok zor ayrıldığım da, çok canımın acıdığı da... Son dönemlerde ise şu kompleksi yaşıyorum; zengin erkekler de ‘beni param için mi seviyor’ düşüncesi vardır ya, bende de ‘beni ünüm, güzelliğim ve ismim için mi seviyor’ durumu var. Karşı tarafın beni aksine inandırması çok zorlaştı; çok emek vermesi gerekecek. Sonuna kadar dayanan kalır.

  ÇOCUK SAHİBİ OLMA HİSSİ YOK İÇİMDE

  * Evlenmenin hislerle ilgili olduğuna inanıyorum. Şanslıyım ki; etrafımda evli arkadaşım çok az. Sadece hayatımın ‘evlilik dönemi’nde olduğuma inanmıyorum. Doğru insan geldiğinde olacak. Şu an 31 yaşındayım henüz çocuk sahibi olma hissi de yok içimde. Zaten şehirli kadının her şeyi gecikmeye başladı.

  YENİDEN AŞIK OLACAĞIM

  * Şu an aşık değilim, bir süre de aşık olmayı düşünmüyorum. Dinlenmem gerekiyor. Çok şey hissettim, üzüldüm, sıkıldım, sevindim, mutlu oldum ama şimdi bulunduğum andan ve hissettiğim duygudan memnunum. Ancak bir gün tekrar aşık olacağıma inanıyorum. İçimde çok garip bir his var; bir şey bekliyor beni ve o beklediği için bir sürü sınavdan geçiyorum. İleride biri var ve beni bekliyor.

  EVRENE MESAJ GÖNDERİYORUM

  * Yaptığım şeylerle gurur duyan bir erkekle karşılaşmak için evrene mesajlar gönderiyorum. Dolayısıyla o erkeğin çok doymuş olması lazım. Kariyerinde, çevresinde çok güzel bir yere gelmiş olmalı ki yanındaki kadınla gurur duyabilmeli. Beni mayoyla görünce değil de, benimle konuştuğunda sevmeli. O yüzden yeni gelecek olan çok zorlanacak, onu çok uzun bir süreç bekliyor.

  10 SORUDA ÖZGE

  En sık kullandığınız kelime nedir?

  Çok fazla “Canım, tatlım” diyorum.

  Size aşkı hatırlatanlar neler?

  Çiçekler... ‘Ölümsüz Sevgili’ adlı film. Şarkı olarak da ‘Shape of My Heart.’

  EN BEĞENDİĞİM ERKEK MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

  Hayatınızdaki rol modelleriniz kimler?

  Annem; çok güçlü ve akıllı olduğu için. En beğendiğim ve saygı duyduğum erkek ise Mustafa Kemal Atatürk.

  Erkeklerin en hayran verici özelliğinin ne olduğunu düşünüyorsunuz?

  Konuşabilen, hayatta yaşanmışlıkları olan erkeğe saygı duyuyorum. Tip, yaş, boy, para, kariyer hepsi bir yerde önemsizleşiyor. Dünya görüşü olan birisi olması gerek.

  Akrep burcusunuz. Kıskanç bir kadın mısınız?

  Hiç değilim. Bence kıskançlık kendine güvensizlik demek. Bilinçli bir şekilde beni kıskandırmaya çalışan insanlar oldu hayatımda ama bu durum o kişiden çabuk uzaklaşmamı sağladı.

  YALANCI ERKEKTEN NEFRET EDERİM

  Bir erkek ilişkide sizce neyi asla yapmamalı?

  Yalan söylememeli! Çünkü ben hiç yalan söylemem. Nefret ediyorum yalancı erkeklerden!


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir