Euro
15.3479
0.50%
Dolar
13.5375
0.49%
Altın
798.97
0.68%
Borsa
191
-5.02%
Bitcoin
489.773
0.14%
2ºC
İstanbul
Kar 2 C

  Özgür Aras: Belediye başkanı olmak istiyorum

  Ünlülerin menajeri Özgür Aras, Bodrum'a belediye başkanı olmak istediğini açıkladı.
  • 23.10.2012 - 10:24
  Özgür Aras: Belediye başkanı olmak istiyorum

  Özgür Aras: Belediye başkanı olmak istiyorum #1

  Ünlü isimlerin iletişim danışmanlığını yapan aynı zamanda da 'Ablam' isimli mekanın işletmeciliğini yapan Özgür Aras, Bodrum'a belediye başkanı olmak istediğini açıkladı.

  Aslında iletişim danışmanlığı yapıyorsun değil mi?
  Evet, öyle mesleğimi de çok seviyorum. Bunları yapmamdaki amaçta, dükkanımın buluşma noktası olması. Mesela bir sanatçının iletişim danışmanlığı yapıyorum. Gece de 10 kere sanatçının şarkısını çalıp onu kafalara kazıyorsun. İşimi besliyorum. Bu yaptığım işimin yan kolu.

  Çok sanatçıyla çalıştın...

  Evet, Zerrin Özer, Gökhan Özen, Gülben Ergen, Seda Sayan, Yonca Evcimik, Deniz Akkaya, Emre Aydın, Nalan, Güzide Duran, Sibel Tüzün, Ayşegül Aldinç daha saymaya unuttuğum birçoğu.

  'BELEDİYE BAŞKANI OLMAK İSTİYORUM'

  Peki, ilerideki en büyük hayalin nedir?

  Çocukluğumdam beri hayalim olan belediye başkanlığı. Bundan sonraki seçimlerde Bodruma belediye başkanı olacağım.

  Ünlüler gündüz beyaz dediklerine gece siyah derler!

  Bu yıl mesleğimde 20. yılımı bitiriyorum. Türkiyede birçok ünlü ismi temsil ettim. Bunca yıl gözlemlediğimi yazdım. Ünlüleri çözdüm... Hepsinin ortak özellikleri aynı. Çok para kazanmak isterler. Hep iyi paralar hak ettiklerine inanırlar. Hep ilkerin peşinde koşarlar. İlk ben yaptım demeyi severler. Ne zaman bonkör ne zaman cimri olacaklarını anlayamazsınız. Onları en önemli anlarda yanınızda göremezsiniz. Küçük şeylerden mutlu olurlar. Çocuk gibilerdir, onların kalbini küçük şeylerle feth edebilirsiniz. Sırlarını vermezler sizin sırlarınızı ögrenmek isterler. Çok yönlüdürler. Şarkı söylerler, yazı yazarlar, dizide oynarlar, sosyal sorumluluk projelerinde yer alırlar. Her konuda bilgisi var dedirtmekten hoşlanırlar. Çabuk karar değiştirirler. Gündüz beyazdır gece siyah olarak değişebilir. En ufak şeyden alınırlar ama bunu belli etmezler. İnatçılardır, zor kabul ederler. Hiçbir şeyi unutmazlar. 


  Görüş Bildir