Euro
15.2952
0.15%
Dolar
13.5162
0.33%
Altın
797.75
0.52%
Borsa
191
-5.02%
Bitcoin
475.185
-2.19%
2ºC
İstanbul
Kar 2 C

  Pelin Batu: Esra Elönü ilgi çekmek istiyor

  Cengiz Semercioğlu’nun sunduğu Böyle Bir Şey Var mı? programına konuk olan Pelin Batu, çarpıcı açıklamalar yaptı.
  • 24.10.2012 - 08:46
  Pelin Batu: Esra Elönü ilgi çekmek istiyor

  Pelin Batu: Esra Elönü ilgi çekmek istiyor #1

  ENSONHABER.com/DETAY HABER'Gazeteci Cengiz Semercioğlu'nun sunduğu Böyle Bir Şey Var mı? tv8 ekranlarında devam ediyor. Programa dün oyuncu Pelin Batu ve Trophy Türk yarışmacıları Burcu Çetinkaya ve Berksan katıldı.

  PELİN BATU: "TÜRKİYE ÇOK ŞİZOFRENİK BİR ÜLKE"

  Programa katılan Pelin Batu, "Türkiye çok şizofrenik bir ülke. Yabancı elçiler bu ülkede tekliyorlar, olan biteni anlayamıyorlar. Bir günde gündem değişiyor" dedi.

  "ESRA ELÖNÜ İLGİ ÇEKMEK İSTİYOR"

  "CHP yüzünden Atatürk'ten nefret ediyorum" diyen Esra Elönü'nün sözlerini eleştiren Batu, "Atatürk için nefret söylemlerinin tehlikeli olduğunu düşünüyorum. Sevmek zorunda değil ama saygılı olmak zorunda. Yayında bunu söyledim. Esra Elönü ilgi çekmek istiyor. Ne yazık ki bu ülkede her partide bir diktatör var" dedi.

  Batu yayında her sabah ağzına kalem koyup metin okuması yaptığını söyledi.

  "MAYIS AYINDA KİŞİSEL SERGİMİ AÇIYORUM"

  Pelin Batu, "Evde resim yapıyorum. Mayıs ayında kişisel bir sergi açacağım. Tablolar kaça satılacak hiç bilmiyorum. Fiyatlarına galeri karar verecek. Bayramdan sonra bir kitabım çıkacak" dedi.

  Batu, "Tarihin Arka Odasını iki yıl yaptım hala o programla anılıyorum. Program gerginlik üzerine kurulu bir programdı. Reyting insanın doğasını bozuyor" dedi.


  Görüş Bildir