Petrol
109.99
0.66%
Euro
16.77
3.26%
Dolar
15.88
2.17%
Altın
930.74
1.30%
Borsa
2395
0.17%
Bitcoin
471.442
-2.38%
11ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 11 C
  Petekkaya Yeşilçay Beyonce mi sözlerini açıkladı

  Petekkaya Yeşilçay Beyonce mi sözlerini açıkladı

  Nurgül Yeşilçay'ın taciz iddialarına "Beyonce mi o, neyini taciz edeceğim?" diyerek yanıt veren Petekkaya yeni bir açıklama yaptı.
  • Haber Merkezi
  • 17.03.2016 - 14:50

  Bugün Sözcü gazetesinde yer alan ve "Ben Nurgül'ün nesini taciz edeceğim? Beyonce mi o? Neyini taciz edeceğim?" ifadesi başta olmak üzere, Nurgül Yeşilçay ile yaşadığı gerilime dair yaptığı açıklamadan dolayı sosyal medyada yoğun tepki toplayan oyuncu yeni bir açıklama yayınladı.

  "YEŞİLÇAY'IN DİPSİZ EGOSUNA ATIFTA BULUNDUM"

  Instagram hesabından yaptığı açıklamada "Bu sözlerle Yeşilçay'ın dipsiz egosuna mübalağa ile atıfta bulundum" diyen Petekkaya, "Bir dünya yıldızının dahi, tüm şöhretine rağmen, partneri için 'bana asıldı' imasında bulunacak kadar; bu sektörde yıllarca emek vermiş usta yönetmenine 'yönetmen bozuntusu' diyecek kadar küstah ve ego sahibi olamayacağını anlatmak istedim." ifadelerini kullandı.

  Petekkaya Yeşilçay Beyonce mi sözlerini açıkladı #1

  Erkan Petekkaya, o sözlerini böyle savundu:

  "YEŞİLÇAY'IN DİPSİZ EGOSU"

  "Ses yazıya döküldüğü zaman farklılaşabiliyor. Okunan cümleler, okuyanın ön yargısına göre yanlış bir anlam kazanabiliyor maalesef. 'Ben Nurgül'ün nesini taciz edeceğim? Beyonce mu o?' cümlesinin edilme amacı Nurgül Yeşilçay'ın dipsiz egosuna mübalağa ile atıfta bulunmaktır.

  KÜSTAH VE EGO SAHİBİ

  Bir dünya yıldızının dahi, tüm şöhretine rağmen, partneri için 'bana asıldı' imasında bulunacak kadar; bu sektörde yıllarca emek vermiş usta yönetmenine 'yönetmen bozuntusu' diyecek kadar küstah ve ego sahibi olamayacağını anlatmak istedim.

  ISSIZ ADADA KALSAK YİNE BAKMAM

  Konuşmamda da söylediğim gibi ıssız bir adada kalsak, Nurgül'e onun söylediği gözle onun da çok çok iyi bildiği gibi bakmadım, bakmam da. Sevgili Rahşan hanıma söylediklerimi olduğu gibi yazdığı için ayrıca teşekkür ederim. Karşı tarafın attığı iftiralar yenilir yutulur cinsten olmadığı için cevap hakkımı kullanmak zorunda kaldım.

  BÖYLE SAÇMA BİR KONUYLA ÜLKE GÜNDEMİNİ MEŞGUL ETTİK

  Zaten yapımcı şirketimiz gerekli süreci başlatmıştır. Çok üzüldük çok yorulduk, artık konuşmak istemiyorum. Ülkemizin gündemini böyle saçma sapan bir konu ile meşgul ettiğimiz için kamuoyundan kendi adıma özür dilerim. Saygılarımla."

  Petekkaya Yeşilçay Beyonce mi sözlerini açıkladı #2

  Nurgül Yeşilçay ile Erkan Petekkaya'nın öpüşme sahnesi İZLE

  Erkan Petekkaya çaldı Nurgül Yeşilçay oynadı İZLE


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir