Euro
9.7845
0.16%
Dolar
8.1074
0%
Altın
464.44
0.13%
Borsa
1.365
0%
Bitcoin
456.629
2.73%
9ºC
İstanbul
Açık 9 C

  Polat Otel'de kaçamak yapanlar telaşlandı

  Şeyda Coşkun ile Ergin Ataman'ın görüntülerinden sonra gözler Polat Otel'e çevrildi. Burada kaçamak yapan çapkınlar 'Ya benim görüntülerim de çıkarsa' telaşında!
  • 05.04.2013 - 10:41
  Polat Otel'de kaçamak yapanlar telaşlandı

  Polat Otel de kaçamak yapanlar telaşlandı #1

  Yaşam koçu Şeyda Coşkun ile Galatasaray Basketbol Takımı'nın koçu Ergin Ataman'ın otelde bir araya gelmesi; gündeme bomba gibi düştü. Evli koçla Coşkun arasında neler olduğu merak edilirken, herkesin aklına çok önemli bir soru geldi: "Yeşilköy Polat Otel'in güvenlik kamerasıyla çekilen görüntüler, içeriden nasıl sızdı?"

  SANİYE SANİYE KAYITTA

  Takvim'in haberine göre güvenlik kamerasının kayıtlarına göre, 29 Mart'ta buluşma gerçekleşti. 1401 nolu odada yaklaşık 1 saat geçiren Şeyda Coşkun ile Ergin Ataman'ın; otoparka, lobiye ve hatta odaya girişleri güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. Olay sonrası taraflar aşk iddialarını yalanladı. Herkes, 'ikili arasındaki yasak aşk' dedikodularını bırakıp bu görüntülerin nasıl basında yer aldığını tartışmaya başladı.

  BAŞKALARI DA VAR MI

  Skandalın ardından kulislerde bu işte Coşkun'un eski aşkı Ozan Çelik'in parmağının olduğu konuşulmaya başlandı. Çelik ise bunu yalanladı. Otel yetkilileri ise, "Bunun arkasında kimin olduğunu bulmak için geniş çaplı araştırma başlattık" dedi. Avukatlara göre ise Coşkun ile Ataman, Polat Otel'e dava açarsa yüklü miktarda tazminat kazanabilir. Öte yandan, birçok ünlünün de çapkınlık için tercih ettiği adres olan 5 yıldızlı otelleri seçenler "Ya benim de başıma gelirse" diye panikledi.

  ODAYA YEMEK SERVİSİ

  Bir süredir Şeyda Coşkun'un yaşam koçluğunu yaptığını ve Coşkun sayesinde kilo verdiğini dile getiren Ergin Ataman, görüntülerle ilgili konuştu: "Şeyda Hanım, benim için hazırladığı diyet yemeğimi otel odama getirdi. Bu görüntüler nedeniyle hakkımı mahkemede arayacağım."

  SAÇI NEDEN ISLAK

  Ünlü koç, Şeyda Coşkun için "Yemeğimi odama getirdi" dedi. Ancak görüntülere göre; 1401 no'lu odaya ilk giren kişi Coşkun'du! 1 saat Ataman'la aynı odada kalan yaşam koçunun çıkışta saçlarının ıslak olması ise akılları karıştırdı.

  BERNA ATAMAN: EŞİME GÜVENİYORUM

  Skandal görüntülerin ardından gözlerin çevrildiği Berna Ataman, eşine güvendiğini söyledi. Ataman, ihanete uğradığını da düşünmediğini dile getirdi. Şeyda Coşkun'la çalışarak zayıflaması için Ergin Ataman'ı kendisi ikna eden Berna Hanım'a eşinin de "Asla seni aldatmam" dediği söyleniyor.

  ŞOK ANLARI

  Şok fotoğrafların gazetecilerin eline ulaştığından habersiz olan Şeyda Coşkun, önceki gün kardeşi Tuğba Coşkun'la Bebek Lucca'daydı. Neşeli tavırlar sergileyen yaşam koçunun yüzü, gelen telefon ve mesajlarla bir anda asıldı. Otelin güvenlik kamerasından yansıyan fotoğraflarını görünce şoke olan Tuğba Coşkun, gelen mesajları da kardeşine gösterdi. Coşkun kardeşlerin yaşadığı büyük şok, objektiflere yansıyan yüz ifadelerinden açıkça belliydi.

  Polat Otel de kaçamak yapanlar telaşlandı #2

  KOMPLO İDDİASINA CEVAP

  Şeyda Coşkun'un eski aşkı Ozan Çelik, Ergin Ataman'ın suçlamasına maruz kaldı. Ataman, fotoğrafları basına Çelik'in sızdırdığını ima etti. Suçlamaya güldüğünü söyleyen işadamı, ekledi: "Bunlar komik. Şeyda ile ayrılalı uzun zaman oldu. Ben işime gücüme bakarım. Elinde delil varsa Ataman ispatlasın."

  TWITTER NOTLARI

  * İnsanların özel hayatını basına sızdıran Polat Otel'in yetkilileri; bunun hesabını vermeli.

  * Ergin Ataman'ın ne yapıp yapmadığı umrumda değil. Umrumda olan; bu görüntülerin kim ve kimler tarafından, nasıl ve ne amaçla gazetelerde yer bulması!

  * İki insanın özel görüntülerini güvenlik kamerasından alıp medyaya göndermek onların yaptığından daha büyük ahlaksızlık.

  * 5 yıldızlı bir otelden görüntüler sızabiliyorsa; vay halimize!

  * Artık erkekler bundan sonra 5 yıldızlı otellerde çapkınlık yapamayacak; orası kesin!

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir