Euro
15.2819
-0.04%
Dolar
13.5817
-0.06%
Altın
794.2340
-0.05%
Borsa
1951
0.31%
Bitcoin
510.068
1.42%
-0ºC
İstanbul
Çok bulutlu -0 C

  Protokole alınmayan İpek Tanrıyar töreni terk etti

  48'incisi düzenlenen Kiraz Festivali'nde sunuculuk yapan İpek Tanrıyar valilik görevlileriyle protokol krizi yaşadı.
  • 15.06.2012 - 11:10
  Protokole alınmayan İpek Tanrıyar töreni terk etti

  Protokole alınmayan İpek Tanrıyar töreni terk etti #1

  Tekirdağ'da bu yıl 48'incisi düzenlenen Kiraz Festivali'nde sunuculuk yapmak için kente gelen manken ve oyuncu İpek Tanrıyar, valilik görevlilerinin kendisini 'protokol sırasına' uymadığı gerekçesiyle ikinci sıraya almak istemesine kızdı ve töreni terk etti.

  Hükümet Caddesi üzerinde yürüyen protokol ve kalabalık ardından Valilik bahçesindeki Atatürk Anıtı'nın önüne geldi. Burada, festival açılışı için anıta çelenk konulma töreni düzenlendi. Törene, Tekirdağ Valisi Zübeyir Kemelek, Tekirdağ Belediye Başkanı CHP'li Adem Dalgıç, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak, CHP Tekirdağ Milletvekili Emre Köprülü, Emniyet Müdürü Ali Yılmaz, festivalin sunucusu İpek Tanrıyar ve çok sayıda vatandaş katıldı.

  FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN..

  TANRIYAR PROTOKOLE GİRDİ

  Çelenk töreni için herkes yerini alırken, festivalin sunuculuğunu yapacak olan manken ve oyuncu İpek Tanrıyar da Vali Kemelek ve Belediye Başkanı Dalgıç'ın yanında ilk sırada durdu. Valilik görevlilerinin 'protokol sırasına' uymadığı için uyararak kendisini ikinci sıraya almak istemesine kızan Tanrıyar, "Ben buradan hiçbir yere gitmem" diyerek tepki gösterdi.

  Valilik görevlisinin protokol sırasında kalamayacağını ifade etmesi üzerine sinirlenen Tanrıyar, "Ben o zaman burada durmam" dedi ve töreni terk etti. Törende bulunan Tekirdağ Belediyesi Başkan Yardımcısı Rüya Yılmaz'ın ikna çabasına rağmen durmayan Tanrıyar alandan ayrılırken gazetecilerin sorularını da cevapsız bıraktı. Tören, anıta çelenk bırakılmasının ardından sona erdi.

  HANDE YENER 20 BİN KİŞİYE SÖYLEDİ

  Kiraz Festivali'nin ilk gecesinde pop müzik şarkıcısı Hande Yener, sahil dolgu sahasındaki konser alanında sahneye çıktı. İpak Tanrıyar'ın sunuculuğunu yaptığı gecede, Hande Yener söylediği şarkılarla hayranlarını coşturdu. Konsere üzerinde askılı bluz ve mini şortla çıkan Yener, dans grubuyla yaptığı şovlarıyla dikkat çekti. Yaklaşık 2 saat sahnede kalan Hande Yener'e Tekirdağ Belediye Başkanı Adem Dalgıç tarafından sepetle kiraz ve plaket verildi.


  Görüş Bildir