Euro
9.6725
0.69%
Dolar
8.0578
0.63%
Altın
460.49
1.36%
Borsa
1.408
0.03%
Bitcoin
493.951
-1.03%
11ºC
İstanbul
Çok bulutlu 11 C
  Seda Sayan'ın sevgilisi ile Pucca birbirine girdi

  Seda Sayan'ın sevgilisi ile Pucca birbirine girdi

  Twitter'da başlayan tartışma, Seda Sayan'ın Pucca'ya, Pucca'nın Sayan'ın sevgilisi Erkan Çelik'e dava açmasıyla yargıya taşınacak.
  • 21.12.2015 - 18:33

  Geçtiğimiz günlerde Seda Sayan'ın sevgilisi Erkan Çelik, olacaklardan habersiz, Sibel Gündoğan isimli Twitter kullanıcısının paylaştığı erotik fotoğrafı favorilerine aldı.

  PUCCA SEDA SAYAN'I VE SEVGİLİSİNİ ELEŞTİRDİ

  O sırada Pucca adıyla bilinen Selen Pınar Işık, hem Seda Sayan'ı hem de Erkan Çelik'i eleştiren bir tweet attı.

  Seda Sayan ın sevgilisi ile Pucca birbirine girdi #1

  PUCCA'YA AĞIR SÖZLERLE YANIT VERDİ

  Erkan Çelik, Pucca'nın attığı bu tweet karşısında sinirlerine hakim olamadı ve Instagram hesabından Pucca'nın attığı tweet'i paylaşarak, altına şu notu düştü:

  "Allah kimseye bu dangalağın verdiği akıldan vermesin. Milletin aldığı parada gözü olan Allah’ın yarattığı kulun tipine laf söyleyen bu dangalak bir de memlekette yazar olabiliyor. Daha yeni evlendi ama bakıyorum da evlilikte sorun var galiba. Kendi içinde mutlu olamayanlar dışarıya kusarmış. Bu dangalağın içine Seda Sayan kaçmış. Eğer öyle olmasaydı, kendi yazdığı kitabında "Etrafım beni Seda Sayan'a benzetiyor diye böbürlenmezdi dangalak!"Seda Sayan ın sevgilisi ile Pucca birbirine girdi #2

  PUCCA: 3 KURUŞLUK DAVA AÇACAĞIM

  Ardından Pucca, Çelik'in erotik bir fotoğrafı favorilerine almasını kastederek “Erkan Bey, Seda Hanım favoriye aldığınız kişiyi tanıyor mu? Ayıp ayıp.” tweetini atması tartışmayı alevlendirdi.

  Seda Sayan ın sevgilisi ile Pucca birbirine girdi #3

  Seda Sayan ın sevgilisi ile Pucca birbirine girdi #4

  SEDA SAYAN: BU SALDIRININ HESABI ELBETTE Kİ SORULACAKTIR

  Tartışmaya Seda Sayan, son noktayı koydu: "Bana ve program partnerim Uğur Aslan'a yapılan bu saldırının hesabı elbette ki sorulacaktır..Yargıya intikal ettiriyoruz..Bu twiti atıyorsan sonra sayfandan silip kaldırmayacaksın.."

  Seda Sayan ın sevgilisi ile Pucca birbirine girdi #5

  Seda Sayan ın sevgilisi ile Pucca birbirine girdi #6

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir