Euro
10.1111
1.27%
Dolar
8.3771
0.86%
Altın
477.58
0.22%
Borsa
1.345
1.1%
Bitcoin
412.449
-8.72%
18ºC
İstanbul
Bulutlu 18 C
  Rafet El Roman'ın ayrıldığı nişanlısının babası konuştu

  Rafet El Roman'ın ayrıldığı nişanlısının babası konuştu

  Ceren Kaplakarslan'ın babası Atilla Kaplakarslan, Rafet El Roman hakkında ağır konuştu.
  • 20.04.2013 - 11:57

  Rafet El Roman ın ayrıldığı nişanlısının babası konuştu #1

  KIZIM DA ÖĞRENDİ

  Rafet El Roman'ın ayrıldığı nişanlısı Ceren Kaplakarslan'ın babası Atilla Kaplakarslan, ünlü popçuyu yaylım ateşine tuttu. Ayrılık haberi sonrası suskunluğunu bozan baba Kaplakarslan  "Ben o adamın ne olduğunu biliyordum, kızım da sonunda öğrenmiş oldu. Hizmetçisini hamile bırakan adamdan zaten ne beklenir ki?" dedi

  KIZIMIN O ADAMLA ANILMASINI İSTEMİYORUM

  Kaplakarslan, "Bu ilişkiye başından beri karşıydım; sırf kızımın gönlü kırılmasın diye ses çıkarmadım. Artık kızımın isminin o adamla anılmasını istemiyorum. Kızıma onun nasıl biri olduğunu anlatmaya çalıştım ama anlatamamıştım. Neyse ki o adamdan kurtulduk" dedi.

  KIZLARININ BAKICISI BİR ERKEK ÇOCUĞU DÜNYAYA GETİRDİ

  Tuğba Altıntop'tan 2 kız çocuk sahibi olan Rafet El Roman, iki kızına bakıcılık yapan Yeşim Eryıldırım'la 7 yıl aşk yaşamış ve bir erkek çocuğu dünyaya getirmişti.Yeşim Eryıldırım'dan olan üçüncü çocuğunun adını Edvan Baray koymuştu.

  Rafet El Roman ın ayrıldığı nişanlısının babası konuştu #2

  İşte Rafet'in Edvan bebeği

  Eski sevgilisiyle ayrı olsa da çocuğunun her zaman yanında olacağını söyleyen El Roman, "Ben kimseye evlilik sözü vermedim, kimseyi kandırmadım, Yeşim Hanım'ın annelik hakkını da elinden almadım. Bebeğe babalık yapıp tüm görevlerimi yerine getireceğim" demişti.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir