Euro
11.1924
1.02%
Dolar
9.6026
1.08%
Altın
553.67
1.55%
Borsa
1.48
1.68%
Bitcoin
584.185
-2.80%
19ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 19 C

  Romanyalı Şarkıcı: Burak Özçivit bana evlilik teklif etti

  Denisa Tanase, tatil için geldiği Belek'te Burak Özçivit'in kendisine evlenme teklif ettiğini ve İstanbul'a taşınacağını öne sürdü.
  • 25.06.2015 - 11:36
  Romanyalı Şarkıcı: Burak Özçivit bana evlilik teklif etti

  Denisa Tanase

  Romanya'da 'Bambi' isimli müzik grubunun solisti Denisa Tanase, Türkiye'de geçirdiği tatil sonrasında Burak Özçivit hakkında önemli iddialarda bulundu.

  "EVLENME TEKLİFİ ETTİ"

  Bir magazin programına katılan Denisa, Bambi grubunun diğer solisti olan kardeşi Raluca Tanase'yla Belek'e tatile gittiğini ve burada Türk oyuncu Burak Özçivit'le yakınlaştığını öne sürdü. Kısa bir süre önce dört yıldır evli olduğu doktor eşi Cornel Brotac'tan ayrılan Denica, programda "Türkiye'de geçirdiğim harika tatilde evlenme teklifi aldım" iddiasında bulundu.

  "ÇOCUK YAPALIM DEDİ"

  Belek'te tüm dikkatleri üzerine çektiğini öne süren Denica, "Bence yüzüm evliliği ve çocuğu çağrıştırıyor. Çok garip ama evlenme teklifi aldım. Bana 'Çocuk yapalım' dedi. Onunla İstanbul'a taşınacağım. Çok eğlendik. Kendisi bir aktör" diye konuştu. Denisa, daha sonra da bu Türk aktörün Burak Özçivit olduğunu iddia etti. Romen basını program sonrasında habere geniş yer verdi. İnternet sitelerinde, "Muhteşem Yüzyıl'ın Valisi Denisa'ya evlenme teklif etti" yorumları yapıldı.

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir