Euro
9.9731
0.01%
Dolar
8.468
0.49%
Altın
483.56
-0.51%
Borsa
1.426
0.12%
Bitcoin
404.000
0.74%
25ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 25 C
  Rüzgar Erkoçlar'ın yeni mesleği herkesi şaşırttı

  Rüzgar Erkoçlar'ın yeni mesleği herkesi şaşırttı

  Erkoçlar'ın cinsiyeti ile birlikte hayatı da değişti...
  • 28.11.2013 - 10:10

  Rüzgar Erkoçlar ın yeni mesleği herkesi şaşırttı #1

  Cinsiyetini değiştirdikten sonra bir daha ekranlarda görünmeyen Erkoçlar'ın, ne iş yaptığı merak konusuydu... Milliyet'ten İpek Durkal, cinsiyet değiştiren oyuncu Rüzgar Erkoçlar'ın şu an ne iş yaptığını yazdı.

  İşte o yazı:

  Önce cinsiyetini değiştirdi şimdi de hayatını... Bir küçücük pastanede kendi yaşam kavgasını veren Rüzgar Erkoçlar, ekmeğini taştan çıkartacak kadar delikanlıymış.

  Kimi zaman satış yapıyor, bazen cam siliyor

  Kendine olan saygını yitirmemek bu hayatta sağlam kalmanın bir numaralı kuralı.

  İşte böyle bir ortam içinde ekmeğini taştan çıkaran bir kişi Rüzgar... Nil Erkoçlar olarak öyle ya da böyle reklam filmlerinde, dizilerde, sinemada rol bulan, fakat kendi gerçekliğini haykırdığından beri işsiz kalan Rüzgar Erkoçlar... Emekli bir babanın ve ev hanımı annenin evladı. Biliyorum ki işe ihtiyacı var. Ve yine biliyorum ki, kendisine içinde bulunduğu durumu kullanacak çok sansasyonel iş teklifleri de geldi ama kabul etmedi. "Her Şey Tadında" programımızdan masa arkadaşım Turhan Alyakut anlattı:

  'Rüzgar Erkoçlar bir süredir Şişli tarafında küçücük bir pastanede çalışıyor. Turhan da evine gidip gelirken görüyor. Kimi zaman kasada oturuyor, kimi zaman tezgahın arkasına geçip satış yapıyor, kimi zaman da dükkanın camlarını siliyor...'

  Ama kendisine saygısını yitirmiyor.

  Ben bu delikanlılığın önünde şapkamı çıkartıyorum. Pek çok kişinin cesaret edemeyeceği tüm kararlarını taviz vermeden, "erkekçe" uyguladığı ve dimdik ayakta durduğu için ona büyük saygı duyuyorum..

  İpek Durkal'ın yazısının tamamını okumak için tıklayın...

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir