Petrol
81.27
-2.91%
Euro
19.2905
-0.60%
Dolar
18.6226
-0.06%
Altın
1.048
-0.34%
Borsa
4874
0.00%
Bitcoin
308.746
-2.00%
9ºC
İstanbul
Çok bulutlu 9 C
  Saba Tümer: Sevgilim olacak adam her yerimi tatmin etmeli

  Saba Tümer: Sevgilim olacak adam her yerimi tatmin etmeli

  Bir türlü aşkta yüzü gülmeyen güzel sunucu Saba Tümer, nasıl bir ilişki istediğini anlattı.
  • 23.09.2013 - 16:25

  Saba Tümer: Sevgilim olacak adam her yerimi tatmin etmeli #1

  Haziran'da Show TV'deki programını bitiren Saba Tümer merak edilen soruları Kanaltürk'teki '2. Sayfa'da açıkladı. Özel hayatıyla ilgili de samimi açıklamalarda bulunan güzel sunucu, 'sevgilim olacak adam her yerimi tatmin etmeli' diyor.

  Saba Tümer: Sevgilim olacak adam her yerimi tatmin etmeli

  İşte Saba Tümer'in açıklamalarından öne çıkan başlıklar...

  Saba Tümer, "Herkes Show TV'deki yerinizi kaptırdığınızı, açıkta kaldığınızı iddia ediyor. Doğru mu?" sorusuna şu cevabı verdi: "O koltuktan kendi isteğimle çok önce kalkmaya karar vermiştim. Ben gittikten çok sonra oraya geldiler. Geç bile kaldılar. Koltuktan kalkmasam hiçbiri gelemezdi. İnşallah benim kadar uzun oturur ve başarılı olurlar."

  '40 YIL ARA VERSEM İNSANLAR BENİ BEKLER'

  Kendisine, 'Ekrana ara verdiğiniz doğru mu diye sorulan Saba Tümer, 'Kasım'da yepyeni bir programla geliyorum. Haftada bir gün ve akşam olacak. Kanalı belli. Ama söylemek istemiyorum. Ekranda unutulmak gibi kaygım yok. 40 yıl ara versem insanlar yine de beni bekler ve izler' diye cevap verdi.

  'ÇALIŞMASAM DA MAAŞ ALIYOR GİBİYİM'

  Saba Tümer, 'Kanalda 1.5 yıllık biriken paranızı alabildiniz mi?' sorusuna da şu cevabı verdi: 'Evet oturup bir anlaşma yaptık ve taksitlere böldük. Şu an çalışmasam da maaş alıyor gibiyim. Tükenmiştim, bu güzel bir ara oldu. Sezen Aksu ile Kasım'da yaptığım o röportajdan sonra sabah kuşağını bırakmaya karar verdim. Çünkü Sezen'le yaptığım röportaj o kuşakta bir zirveydi.'

  'O sırada hayatımda aşk olsaydı tükenmezdim' diyen Tümer, 'Artık tamamen huzur verecek, mutlu edecek, beraber gülebileceğim, eğlenebileceğim birini istiyorum' şeklinde konuştu.

  HER YERİMİ TATMİN ETMELİ

  Tümer, 'Beni, bütün duygularımı, beynimi de, ruhumu da, vücudumu da, her yerimi tatmin etmesi gerekiyor bu saatten sonra' diye konuştu.


  Görüş Bildir