Petrol
109.07
-2.56%
Euro
16.77
3.26%
Dolar
15.88
2.17%
Altın
930.74
1.30%
Borsa
2395
0.17%
Bitcoin
475.052
-1.73%
11ºC
İstanbul
Bulutlu 11 C
  Seda Sayan Kanal D yolunda

  Seda Sayan Kanal D yolunda

  Yeni sezonda hiçbir tv kanalıyla anlaşma yapmayan Seda Sayan ekranlara geri dönüyor.
  • 05.11.2013 - 08:33

  Seda Sayan Kanal D yolunda #1

  Milliyet yazarı Ali Eyüboğlu Seda Sayan'ın hangi kanalla görüştüğünü açıkladı..

  İşte o yazı;

  Müge Anlı'nın karşısında yeterince reyting alamayan Nagehan Alçı'nın Kanal D'den FOX'a geçişinin sebebi ne biliyor musunuz? Kanal D gündüz kuşağı için eski gözdesi Seda Sayan'la görüşmeye başladı..

  Pazartesi sabahı FOX izleyicileri bir sürprizle karşılaştı... Yeni yayın döneminin başladığı eylül ayından bu yana hafta içi her gün Kanal D'de izledikleri Nagehan Alçı, canlı yayınla FOX ekranındaydı.

  Müge Anlı'nın karşısında yeterince reyting alamayan Nagehan Alçı'nın Kanal D'den FOX'a geçişinin sebebi ne biliyor musunuz?

  Kanal D gündüz kuşağı için eski gözdesi Seda Sayan'la görüşmeye başladı.

  Seda Sayan: Tecavüzcüler hadım edilsin - izle

  Nagehan Alçı'nın yeni programı Bırakın Konuşalım - izle

  "SEDA SAYAN YENİDEN KANAL D'DE"

  Nagehan Alçı'nın FOX'taki ilk yayınını yaptığı saatlerde Kanal D Genel Yayın Yönetmeni Pelin Diştaş Yaşaroğlu'yla konuştum. Diştaş'a 2002-2009 yılları arasında Kanal D gündüz kuşağını sürükleyen Seda Sayan'la anlaşıp-anlaşamadıklarını sordum. Diştaş, "Henüz anlaşma yapmadık, ama görüşüyoruz. Anlaşacağız herhalde. Eskiden olduğu gibi yine gündüz kuşağında birlikte çalışacağız, ama yayın saati Nagehan Alçı'dan boşalan yer mi olur, öğleden sonra mı henüz karar vermedik. Format üzerinde de çalışıyoruz. 1- 1.5 ay sonra Seda Sayan yeniden Kanal D ekranında olur" dedi.

  Kanal D'de program yaptığı dönemde yıllarca "Türkiye'nin en güvenilen kadını" seçilen Sayan, sonra bir yıl TV8, bir yıl da Beyaz TV'de program yapmıştı.

  Bakalım Seda Sayan, yıllarca gözdesi olduğu yeni kanalda nasıl bir program yapacak? Gündüz kuşağının yüksek reytingli TV yıldızları Müge Anlı'nın ve Esra Erol'un mu rakibi olacak?


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir