Petrol
111.48
2.25%
Euro
17.4789
-0.28%
Dolar
16.7545
0.34%
Altın
974.66
0.49%
Borsa
2444
0.00%
Bitcoin
321.721
-1.23%
21ºC
İstanbul
Güneşli 21 C
  Seda Sayan'dan Okan Bayülgen'e sert mesajlar

  Seda Sayan'dan Okan Bayülgen'e sert mesajlar

  Programlarında sık sık Seda Sayan'ı eleştirerek kanal binasını işgal ettiğini söyleyen Okan Bayülgen'e sert yanıt geldi.
  • Haber Merkezi
  • 10.01.2016 - 13:30

  Seda Sayan Okan Bayülgen'in her program yapmasında kendisine göndermelerde bulunmasına sinirlendi. Kendisine yönelik Star TV'yi kapatıyor, soyunacak oda bırakmıyor gibi eleştirilere sert yanıt veren Sayan, Bayülgen'e instagram hesabından "Her hafta bana çatmak işine geliyor sanırım. Cesur ol doğruları anlat. Ayrıca çok gözün kalmasın ben gidince o yaptırdığım odaları paşa paşa sen kullanırsın, zira giderken hiç bir kanaldan benim için yapılan özel kulisleri götürmedim" diyerek seslendi.

  Seda Sayan dan Okan Bayülgen e sert mesajlar #1

  Konuyu Cumhurbaşkanlığı Sarayı'na bağlayan Sayan; "Cumhurbaşkanımızın o çok sözü edilen Ak Sarayı, makamını devir ettikten sonra bir başkasına bırakacağı gibi, ben de yaptırdığım tüm kulisleri benden sonrakilere bırakıp bir diğer kulisi inşa ettirmeye başlıyorum" dedi.

  Seda Sayan dan Okan Bayülgen e sert mesajlar #2

  HER HAFTA BANA LAF ÇAKIYORSUN

  "Sevgili Okan Bayülgen Star TV de programa başladığımdan bu yana ( 4,5 ay ) her hafta bana laf çakıyorsun. Benim yüzümden giyinip soyunacak oda bulamadığını tüm Star TV yi benim kapattığımı bıkmadan usanmadan dile getiriyorsun . Yürekli ve cesur olan bir adam, bu akıllı ve koskoca binaları,üstelikte bünyesinde birçok medya gurubunu barındıran bu görkemli Binaları inşa ettirirken konuk olarak gelebilecek ve ayrıca birçok programın sunucularının gereksinimi olan kulis tabir ettiğimiz odaları, asla kâfi gelemeyecek şekilde inşa ettiklerini izah ederdi. Kaldıki biz seninle birçok kanalda birlikte çalıştık, ve her kanalda geçerlidir.

  Seda Sayan dan Okan Bayülgen e sert mesajlar #3

  BEN GİDİNCE SEN KULLANIRSIN

  Kulis adabını Türk televizyonlarına getiren kişi benim, ve sadece Star tv de değil tüm çalıştığım ( TGRT, Kanal 6, Kanal D , Show tv, TV 8, Beyaz TV ve Star TV ) tüm kanallarda bana özel kulis yapılmıştır,çünkü haftanın 5 günü 3 saatlik yaptığım canlı yayın için,hazırlıklar ve toplantılar için 7 saatim kanalda geçmektedir. Aslında tüm bunları çok iyi biliyorsunda her hafta bana çatmak işine geliyor sanırım. Cesur ol doğruları anlat. Ayrıca çok gözün kalmasın ben gidince o yaptırdığım odaları paşa paşa sen kullanırsın, zira giderken hiç bir kanaldan benim için yapılan özel kulisleri götürmedim. Sayın Cumhurbaşkanımızın o çok sözü edilen Ak Sarayı, makamını devir ettikten sonra bir başkasına bırakacağı gibi, ben de yaptırdığım tüm kulisleri benden sonrakilere bırakıp bir diğer kulisi inşa ettirmeye başlıyorum.."


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir