Euro
10.0145
0.3%
Dolar
8.3165
0.13%
Altın
477.47
0.2%
Borsa
1.345
1.1%
Bitcoin
410.046
-7.99%
10ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 10 C

  Selen Soyder sette kostümcüyü tartakladı

  ‘Lale Devri’ dizisinin setinden sızan bilgiye göre Selen Soyder, kostümcüye vurdu.
  • 06.04.2013 - 14:20
  Selen Soyder sette kostümcüyü tartakladı

  Selen Soyder sette kostümcüyü tartakladı #1

  Lale Devri" dizisinin setinde yeni bir dayak krizinin yaşandığı ortaya çıktı. Üç yıldır FOX'ta ekrana gelen dizinin Toprak'ı Selen Soyder ile ekibin kostümcüsünün arasında tartışma yaşandığı öğrenildi. İddiaya göre çarşamba günü sette Soyder ile stilist arasında kavga çıktı. Selen Soyder kendisi için hazırlanan kıyafetleri görünce çok sinirlendi.

  'KIYAFETLERİ BEĞENMEDİM'

  Kıyafetleri beğenmeyen Soyder, stilistle tartıştı. Bu sırada oldukça öfkelenen Soyder, araya giren kostüm sorumlusuna vurdu. Kostüm sorumlusu da "Sen bana nasıl vurursun?" diyerek kendisini tartaklayan Soyder'e bağırmaya başladı. İki tarafı araya giren set görevlileri sakinleştirdi. Set olayın ardından tatil edildi.

  Dizinin yapımcısı Şükrü Avşar ise her sette bu tarz tartışmaların olduğunu belirtti ve "Didişmeler, kavgalar her sette yaşanan olan şeyler... Lale Devri'nin setinde şu an bir sorun yok, herkes işinin başında, çalışmaya devam ediyor" dedi.

  SEVGİLİSİ DE ASLAN'I İTMİŞTİ

  Aralık ayında da bu kez Soyder'in geçen yazdan beri beraber olduğu Tolgahan Sayışman ile üvey annesini canlandıran Hatice Aslan arasında tartışma yaşanmıştı. Dizide Çınar karakterine hayat veren Sayışman, Aslan'ın bir konuda söylenmesine sinirlenmiş ve ayağa kalkıp ünlü oyuncunun üzerine yürümüştü. Bu sırada merdivenin başında duran Aslan, Sayışman'ın kendisini itmesi üzerine düşmemek için kenardaki duvara çarpmıştı. Olay sonrası psikolojisinin bozulduğuna dair sağlık raporu alan ve birkaç gün dinlenen Aslan, Sayışman'ı yapımcıya şikayet etmişti. Olaydan beri Aslan Sayışman ve sevgilisi Soyder'le iş sırasında gerekmedikçe konuşmuyor ve hiç bir araya gelmiyor.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir