Euro
10.0482
0.69%
Dolar
8.4823
0.92%
Altın
493.79
0.97%
Borsa
1.414
0.35%
Bitcoin
332.199
3.10%
31ºC
İstanbul
Güneşli 31 C

  Seranit'in yeni yüzü Penelopé Cruz

  Penelopé Cruz, Seranit'in mart ayında tanıtacağı yeni markası için kamera karşısına geçiyor
  • 28.02.2012 - 14:45
  Seranit'in yeni yüzü Penelopé Cruz

  Seranit in yeni yüzü Penelopé Cruz #1

  Oscar ödüllü İspanyol sinema sanatçısı ve model Penelopé Cruz, Seranit'in mart ayında tanıtacağı yeni markası için kamera karşısına geçiyor

  YENİ YÜZ: PENELOPE CRUZ

  Banyo, mutfak ve zemin karoları konusunda Türkiye'nin lider markası Seranit, mart ayında tüketicileri teknoloji, kalite ve tasarım anlamında dünya standartlarında yeni bir markayla buluşturmaya hazırlanıyor. Seranit'in yeni markasının tanıtım hazırlıkları hızlı bir şekilde devam ederken, markanın reklam yüzü ise ünlü aktris Penelopé Cruz oldu.

  Penelopé Cruz fotoğrafları

  MART AYINDA EKRANLARDA

  Oscarlı oyuncu Penelopé Cruz, Seranit'in yeni markası için bu hafta kamera karşısına geçecek. Reklam çekimleri İspanya'nın başkenti Madrid'de yapılacak. Türk izleyiciler Mart ayının ilk haftasında Penelopé Cruz'un rol aldığı filmleri seyretmeye başlayacak.

  MÜMKEMMELLİKLE ÖRTÜŞEN İSİM

  Seranit Tasarım ve Pazarlamadan Sorumlu İcra Kurulu Üyesi Ece Ceylan Baba "Seranit olarak dünya standartlarını zorlayan bir markayı lanse etmeye hazırlanıyoruz. Mükemmelliği arayanların vazgeçemeyeceği bu marka için ise hem oyunculuğu hem de güzelliği ile 'mükemmellik' kavramıyla birebir örtüşen bir isim olduğu için Penelopé Cruz ile çalışmaya karar verdik" diye konuştu.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir