Dolar
6.863
0.0262%
Euro
7.7759
0.1906%
Altın
1802.41
0.2129%
Borsa
114808.56
0%
G. Altın
397.904
0.238%
Bitcoin
63771.98
0.2007%
21ºC
İstanbul
Açık 21 C

  Seren Serengil: Depresyonu Ajda Pekkan ile yendim

  'İpek Tuzcuoğlu ile Yüzleşme' adlı programa katılan şarkıcı Seren Serengil, hayatıyla ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı.
  • 10.06.2014 - 10:27
  Seren Serengil: Depresyonu Ajda Pekkan ile yendim

  Seren Serengil: Depresyonu Ajda Pekkan ile yendim #1

  Ünlü şarkıcı Seren Serengil, beş yıl önce bebeğini kaybettiğinde ve ardından eşinden ayrıldığında büyük bir bunalıma girdiğini, o günlerde Ajda Pekkan'ın 'Yan' şarkısıyla motive olduğunu söyledi.

  İşte Seren Serengil'in açıklamalarından öne çıkan başlıklar...

  "HAMİLELİKLERİN BEDENİME VERDİĞİ ZARAR BENİ ÇOK YIPRATTI"

  2009'da eşimden (Musa Aytun) ayrıldığım zaman, çocuğumu kaybedeli altı ay bile olmamıştı. Üç hamilelik, eşimden ayrılmam, hamileliklerin bedenime verdiği zararlar beni çok yıprattı. 84 kilo olmuştum.

  "ELİMDE ERİMİŞ ÇİKOLATAYLA UYUYA KALMIŞIM"

  Bir gün annem eve geliyor ve beni elimde erimiş çikolatalarla uyurken buluyor. Depresyona girmişim tabii. Ben içki-sigara içmem, bütün alışkanlığım çikolatadır. Annem uyandırdı, "Kalk kendine gel. Ben de babandan ayrıldım, üstelik sen vardın. Tekrardan, evlenirsin, hayat bitmiyor, dünyanın sonu değil" dedi.

  "AJDA'NIN YAN ŞARKISIYLA DEPRESYONDAN KURTULDUM"

  Beni Bodrum'da bir zayıflama merkezine yolladı. Orada iki ay boyunca Ajda Pekkan'ın 'Yan' şarkısını dinledim. Spor yaparken bu şarkıyla motive oldum.

   "KÖPEKLERİM BENİM AİLEM OLDU"

  Benim çok dostum yoktur. Aslında dostum var ama her daim yanımda olan dostum yok! Hepsi evlenip çoluk çocuğa karıştı, bir tek ben kaldım. Babamı erken yaşta kaybettim. Belki insanlar gülecekler ama benim hayatım köpeklerimdi. Ben kendime aile kuramadım, onlar benim ailem oldu. Ama üst üste onları da kaybettim.
  Hep bir insanla evlenip ömür boyu onunla birlikte olmayı düşlüyordum. Ama Allah bir şeyleri verirken, bir şeyleri vermiyor. Bu bir imtihan. Onun için artık şükretmesini öğrendim.

  Seren Serengil: Depresyonu Ajda Pekkan ile yendim #2

  Görüş Bildir