Dolar
6.862
0.0131%
Euro
7.7459
-0.0425%
Altın
1803.33
-0.0055%
Borsa
115793.59
-2.4588%
G. Altın
397.942
-0.001%
Bitcoin
63440.15
-0.3811%
23ºC
İstanbul
Açık 23 C

  Serkan Seki ablası Deniz Seki'yi savundu

  Serkan Seki, hakkında yakalama kararı çıkarılan ablası Deniz Seki'nin çevresinin kurbanı olduğunu söyledi. 6 yıldır sustuğunu söyleyen Seki, "Hodri meydan" dedi.
  • 03.06.2014 - 02:12
  Serkan Seki ablası Deniz Seki'yi savundu

  Serkan Seki ablası Deniz Seki'yi savundu #1

  Uyuşturucu ticareti yapmak suçundan aldığı 6 yıl 3 aylık hapis cezası onanan Deniz Seki hakkında yakalama çıkarıldı. Polis 4 ayrı adrese gitti ancak Deniz Seki'ye ulaşamadı. Bu durumda herkesin aklına 'Deniz kaçıyor mu?' sorusu geldi. Deniz Seki'nin kardeşi Serkan Seki ise önceki gün eniştelerini kaybettiklerini açıkladı. Ünlü şarkıcının son anına kadar eniştesinin başında olduğu öğrenildi.

  Ablasının eski sevgilisi Hüsnü Şenlendirici'yi kasteden Serkan Seki, "Allah şahidimdir, en yakını olarak söylüyorum tek suçu 7 sene önce 'it'le 'köpekle' arkadaşlık yapmasıdır! Sustuk, susturulduk! Şimdi haykırma zamanı" dedi.

  Seki eniştelerinin vefat ettiğini de "Gelince her şey üst üste geliyor" yorumuyla duyurdu.

  Serkan Seki, Twitter hesabından ablasını böyle savundu:

  Alnımız ak, gözümüz pek! Allah büyük! Hodri meydan zalim fani senin hükümün nereye kadar sürecek! Elinden geleni arkana koyma!

  6 senedir susturuluyoruz, şimdi haykırarak konuşma zamanı. Tüm gerçekler ortaya çıkana kadar! Bir de benden dinleyin! Hadi bakalım!

  "TEK SUÇU İTLE KÖPEKLE ARKADAŞLIK ETMEK"

  Benim davam yeni başlıyor! Hodri meydan!

  Allah şahidimdir, en yakını olarak söylüyorum. Tek suçu 7 sene önce "it"le "köpekle" arkadaşlık yapmasıdır! Sustuk,susturulduk!

  Susan sizin gibi olsun bundan sonra! Allah büyük!

  Tek tek cevap veresim var, atıp tutanlara ama sabır. Öbür dünyanın mahkemesinde hepiniz sanıksınız bunu bilin! Hiç bir şey bilmiyorsunuz!

  Gelince üst üste geliyor. En sevdiğim akrabalarımdan Metin eniştem dün gece Hakk'ın rahmetine kavuştu. Mekanın cennet olsun dünya iyisi adam..

  "İLAHİ ADALETE GÜVENİM SONSUZ"

  İlahi adaletten bahseden kardeşlerim. En azından bir "dosyayı oku" ne olmuş ne olmamış bir gör. Bir elini vicdanına koy. Sonra yorum senin...

  Bu arada iIlahi adalete güvenim sonsuz, şükürler olsun. Şüphesiz bir gün mutlaka tecelli edecektir. Sustuk, susturulduk demiştim ya. "Devam etmekte olan yargıyı etkilemeye teşebbüs suçunu işlersiniz" aman haa dediler! "hukuk terimleri" konuştu.

  Halk anlamaz kardeşim hukuki terimlerden ondan bundan!"ticaret" diyorsan onu ticaret anlar! Ama bildiğin gibi değil güzel kardeşim. Anlatacağım

  Adalete karşı kırgın mıyız evet ama inancımızı kaybettik mi? Hayır! Her T.C vatandaşı adalete güvenmek zorundadır.

  "O 3 KİŞİNİN ADI NEDEN GEÇMİYOR"

  "Paylaştı" dolayısı ile "temin" etti hukuken "ticaret"tir. denildi. Peki kim onlar? Ne iş yapar? Kaç kişi? Söyleyeyim 3 kişi toplam o arkadaşları!

  Onlar nerede? Neden adı geçmiyor? Ne demişler ifadelerinde? Onu da belgeleyeceğim zamanı gelince. Dedim ya benim davam yeni başlıyor!

  Bu arada bütün bu olanlar 7 sene önce olmuş altını çizerim. Sürekli yeni bir şeyler oluyormuş gibi algılayanlar var.

  Deniz Seki: Beni assınlar daha iyi İZLE

  Görüş Bildir