Euro
9.4788
0.25%
Dolar
7.8325
0.01%
Altın
458.91
0.46%
Borsa
1.325
0.02%
Bitcoin
148.997
-1.72%
8ºC
İstanbul
Çok bulutlu 8 C

  Sevda Demirel: Zina yaptım pişmanım - İzle

  'Bunu da Konuşmak Lazım' programına konuk olan Sevda Demirel, şaşırtıcı açıklamalarda bulundu.
  • 10.12.2012 - 14:54
  Sevda Demirel: Zina yaptım pişmanım - İzle

  Sevda Demirel: Zina yaptım pişmanım - İzle #1

  Bir zamanlar sadece silikonlarıyla gündeme gelen Sevda Demirel, geçtiğimiz günlerde tesettürlü cuma sohbetlerine katıldığını ve ''Benim daha önceki yaşadığım aşklar, ilişkiler hikayeymiş. Şimdi dini sohbetler ve yaşam tarzımla çok mutluyum. Allah yolunda olmak çok güzel'' açıklamasını yapmıştı.

  Sevda Demirel: Zina yaptım pişmanım

  Sevda Demirel: Zina yaptım pişmanım - İzle #2

  ''ZİNA YAPTIM, PİŞMANIM''

  Hayatında yeni bir sayfa açtığını ve o seksi imajını sildiğini söyleyen Sevda Demirel "Hayatımın dönüm noktası babamın ölümüyle başladı. Hayatın ne kadar boş olduğunu anladım. Dini okuyup öğrenmeye başladıkça daha önceki ilişkilerimde zina yaptığımı ve ne kadar günah işlediğimi gördüm. Son ilişkimde dini nikah yaptım. Ama yürümedi. Hayatıma inançlı namazında biri girsin istiyorum. Öyle biri girerse ve evlenirsem umre'ye ve hacca gideceğim.

  ''HANDE ATAİZİ'Nİ BİLE AFFETTİM''

  Kimseye ne kırgınım ne kızgın. Hande Ataizi'ni bile affettim. Ona tokat attığım için pişmanım. Hatta geçenlerde alışveriş merkezinde gördüm seslendim beni görünce kaçtı. Amacım barışmaktı. Evlenmiş Allah mutlu etsin. Evlilik hediyesi olarak ona elektrikli süpürge göndermeyi düşünüyorum" dedi.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir