Euro
15.2693
0.83%
Dolar
13.4517
0.56%
Altın
792.6420
0.34%
Borsa
2,011.16
-0.15%
Bitcoin
525.152
-8.88%
2ºC
İstanbul
Yoğun kar 2 C

  Sevim Emre: Orhan'ın yedi sülalesine yetecek parası var

  "Orhan Gencebay ile Bir Ömür" konseriyle ilgili dedikodulara Sevim Emre'den açıklama..
  • 26.10.2012 - 10:38
  Sevim Emre: Orhan'ın yedi sülalesine yetecek parası var

  Sevim Emre: Orhan ın yedi sülalesine yetecek parası var #1

  Önceki gün Nişantaşı'nda görüntülenen Orhan Gencebay'ın hayat arkadaşı Sevim Emre, "Orhan Gencebay ile Bir Ömür" konseriyle ilgili dedikodulara yanıt verdi.

  "DEMET ESPRİ YAPMIŞ"

  Emre, "Geceye katılmayanlar kendi çapında haklı. Ben elimden gelenin fazlasını yaptım ama Orhan Baba'dan bir çiçek bile gelmedi" diyen Demet Akalın'ın espri yaptığını söyledi: "Demet bayram için Milano'ya gitmiş. Kız haberi görünce beni aradı. Haberlere çok üzülmüş. Espri yaptığını söyledi. Açıklamalar doğru ama sadece espri yapmış. Konu Orhan Gencebay olunca, hemen espri başka yere çekiliyor."

  "ORHAN'IN 7 SÜLALESİNE YETECEK KADAR PARASI VAR"

  Tarkan'ın geceye katılmak için para istediği iddiasının da doğru olmadığını söyleyen Emre, "Tarkan geceye katılamayacağını Orhan Abisine söyledi. Telefon açıp mazeretini bildirdi. Bu iddialar hiç hoş değil. Orhan Gencebay'ın para düşkünü biri gibi gösterilmesi çok yanlış. Şu an hiçbir şey yapmasa, yedi sülalesine yetecek kadar parası var" diye konuştu.

  "BUNU TÜRKİYE'DE HİÇBİR SANATÇI YAPMAZ"

  Albüm satışlarının iyi gittiğini belirten Emre, "Biz bu albümü beş yıl önce yapmaya karar vermiştik. Ama Orhan çok zor olacağı için vazgeçmişti. Daha sonra Polat Yağcı çok ısrar etti. Sonuçta güzel bir albüm oldu. Bunu Türkiye'de hiçbir sanatçı yapamaz. Belki ilerleyen yıllarda Sezen Aksu yapabilir" dedi.


  Görüş Bildir