Euro
9.7327
0.3%
Dolar
8.1788
0.3%
Altın
456.96
-0.08%
Borsa
1.393
0%
Bitcoin
494.379
0.61%
6ºC
İstanbul
Çok bulutlu 6 C

  Sibel Can: Benim bayramım çocuklarım

  Ünlü şarkıcı Sibel Can'dan samimi açıklamalar..
  • 08.08.2013 - 12:15
  Sibel Can: Benim bayramım çocuklarım

  Sibel Can: Benim bayramım çocuklarım #1

  Annesinin ölümünden sonra hiçbir doğum gününü kutlamayan Sibel Can, bu yıl çocuklarının düzenlediği sürprizle doğum gününde Cannes'daydı. Ünlü şarkıcı, "Onlarla büyüdüm" dediği çocuklarıyla ilişkisini anlattı.

  Can, anne ve babasını art arda kaybettikten sonra doğum gününü kutlamaz olmuştu. Çünkü annesi de, kendisi gibi 1 Ağustos'ta doğmuştu. Bu yüzden sekiz yıldır hiçbir doğum gününü kutlamadı. Ama son doğum gününde çocukları ile birlikte çıktığı Cannes tatilinde kural bozuldu, çocuklar annelerine sürpriz yaptı ve Can, yıllardan sonra 1 Ağustos'u farklı yaşadı.

  "ÇOCUKLARIM BENİM EN İYİ ARKADAŞLARIM"

  "Bir tarafım 'Bayram gelmiş neyime!' diyor, diğer tarafım da 'Bugün bayram, erken kalkın çocuklar' şarkısını söylüyor. Bayram neşesini çocuklarımla birlikte yaşıyorum. Annem-babam yok. Bu nedenle bir tarafım hep yarım, hep eksik. İyi ki genç anne olmuşum. İyi ki üç çocuk sahibi olmuşum. Ben onlarla büyüdüm. Üçü de benim en iyi arkadaşım. Engincan, doğum günümde yanımda yoktu. Ama o kadar özel bir çocuk ki, Bodrum'dan beni aradı. Bulunduğu kulüpte benim için özel bir şarkı çaldırdı, pasta kesti. Yaptığı bu sürprize inanamadım. Hepsini telefonla izlettirdi."

  "ENGİNCAN BENİM DÜNYAYA AÇILAN GÖZÜM"

  "Engincan, Miami'de işletme ve uluslararası ilişkiler okuyor. Çift ana dal yapıyor yani. 22 yaşında. Onunla tam bir arkadaş havasındayız. Dünyadaki bütün yenilikleri izler ve anında benimle paylaşır. Yeni müzikleri, sound'ları, moda trendlerini kaçırmaz. Müzik konusunda bana önerilerde bulunur, 'Anne şu sound'u dinle. Tarzını değiştirebilirsin, eğer bunu yaparsan gençlere de hitap edersin' gibi önerilerde bulunur. Engincan için benim dünyaya açılan gözüm diyebiliriz.

  HER ANNENİN KIZI OLMALI

  Melisa 18 yaşına giriyor. Her annenin bir kız evladı olmalı. Annem de her zaman 'Kız evlat gibisi yok' derdi. Çok duygusal bir kız. Hepimize, kardeşlerine çok düşkün. Abisi Amerika'da olduğu halde onu adım adım takip eder. Nerelere gidiyor, kız arkadaşı var mı; hepsini bilir. Biraz da kıskanır onu. Evde şenlik var onunla. Çok güzel piyano ve keman çalıyor, şarkı söylüyor. Ama müzikle ilgili bir şey yapmayı düşünmüyor. Kıyafetlerimi paylaşmayı çok sever. Bu konuda ara sıra kavgalarımız oluyor. Ama dünya şekeri bir çocuk.

  EMİR İPEK YUMAĞI

  Emir benim gözümün bebeği. Hepimizin nazlı ipek yumağı. Çok tatlı ve duygusal bir çocuk. Allah herkesin evladını korusun. 13 yaşında, yedinci sınıfta okuyor. Belki de küçük olduğu için bana çok düşkün. Her sabah bana 'Anneciğim seni çok seviyorum' gibi notlar yazıp verir. Emir, şu anda yaz okulu için İngiltere'de bulunuyor."

  ÇOCUKLAR GISELLA'YI ÇOK SEVİYOR

  "Her şeyi rayına oturttum. Çocuklar beni yormuyor. Tabii ki zor ve kötü günler yaşadım ama hepsi geride kaldı." Engincan ile Melisa'nın babaları

  "Hakan Ural'ın bir çocoğu daha oldu. Bayılıyorum ona" diyor ve şöyle konuşuyor:

  "Engincan ve Melisa, kardeşlerini çok seviyor. Hakan adına da, eşi adına da çok seviniyorum. Ben de resimlerini görüyorum, yumak gibi bir şey o da. Çok tatlı. Hakan da, Engincan dünyaya geldiğinde benim gibi çok gençti. Şimdi daha farklı bir heyecan yaşıyordur. Eşi de çok düzgün."

  Sabah

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir