Petrol
92.49
-0.22%
Euro
18.2606
0.08%
Dolar
17.9462
0.18%
Altın
1.022
0.09%
Borsa
2913
1.96%
Bitcoin
433.799
-0.82%
23ºC
İstanbul
Parçalı bulutlu 23 C
  Sinan Akçıl: Ebru beni öperek uyandırdı

  Sinan Akçıl: Ebru beni öperek uyandırdı

  Ünlü popçu Sinan Akçıl, Ebru Şallı ile yaşadığı aşkı anlattı.
  • 27.05.2014 - 09:10

  Sinan Akçıl: Ebru beni öperek uyandırdı #1

  Yerli Justin Bieber Sinan Akçıl, Ebru Şallı ile ilişkisinin kendisine çok iyi geldiğini söyledi. Ebru Şallı ile ilişkisi hakkında çarpıcı açıklamalarda bulunan Akçıl, Kutsal Kadını Ebru Şallı için, "O bana, egolarımdan tamamen arınmayı öğretti" diyor.

  Ebru Şallı ve Sinan Akçıl Aşkı İZLE

  Sinan Akçıl'ın Sabah'a verdiği röportajdan öne çıkan başlıklar..

  Geçtiğimiz hafta çıkarttığı 'Tabi Tabi' adlı albümüyle kısa sürede büyük başarı yakalayan Sinan Akçıl, albümde sevgilisi Ebru Şallı için yazdığı üç şarkıya da yer vermiş.

  "HÜLYA AVŞAR'DAN ÖZÜR DİLERİM"

  Şu çok konuşulan 'Mavi Mavi' şarkısının hikayesi nedir?
  Öncelikle çok değerli Hülya Avşar'dan bu şarkı için özür diliyorum. (Gülüyor) Onun da gözleri çok çok güzel ama ben ikinci 'Mavi Mavi' vakasını bu şarkıyla başlatmayı düşünüyorum ve umarım o da bu şarkıyı beğenir çünkü 'Mavi Mavi' denince akla gelen iki isim varsa; ilki Hülya Avşar'dır, ikincisi de benim 'mavi mavim'.

  Ebru Şallı'yı hayatınıza giren diğer kadınlardan farklı kılan ne?
  Farkı şu ya da bu dersem, daha önce ilişki yaşadığım diğer kadınlara saygısızlık veya haksızlık etmiş olurum. Ama Ebru her zaman kendi ayakları üstünde durmayı başarmış ve başarılarıyla ayakta kalmış. Ayrıca bir yıl önce yaşadığı süreci çok iyi atlatmış, saygı ve sevgisini kimseden esirgemeyen bir kişi. Çok da iyi bir anne. Ben ona 'Anne ceylan' diyorum. Açıyorum bazen yavrusunu koruyan ceylan görüntülerinin olduğu belgeselleri, "İşte sen busun" diyorum! O da gülüyor.

  "EBRU'YU PİLATES İLE TAVLADIM"

  İlişkinizin temel noktası ne?
  Paylaşmak... Bir de her ikimizin de egolarımızdan tamamen arınmış olmamız. Hatta bana bunu o öğretti diyebilirim.

  Kutsal Kadın Ebru Şallı 

  Peki, sizin pilatesle aranız nasıl?
  İlk aylarda onu tavlamak için kendimi tam bir pilates delisi olarak gösterdiğim doğrudur ancak zaman içinde yavaş yavaş azalttım bunu. (Gülüyor) Şaka bir yana tabii ben de zaman zaman pilates yapıyorum, vücuduma katkısı da büyük oldu. Ama düşünsenize; pilatese yeni başlıyorsunuz ve özel hocanız Ebru Şallı. Bunu istesen yapamazsın! (Gülüyor)

  "ÇOCUKLARLA TANIŞTIK"

  Ebru Hanım'ın çocuklarıyla aranız nasıl, görüşüyor musunuz?
  Görüşüyoruz tabii ki, tanışıyorum. Sonuçta onlar Ebru'nun en değerli varlıkları. Onun en değerli varlıkları oldukları için benim için de çok kıymetli ve değerliler. Bir de ben Ebru'nun çocuklarıyla ilişkisini gördükçe büyüleniyorum; cennette saklıyor onları.

  "BENİ ÖPEREK UYANDIRDI"

  Sinan Akçıl: Ebru beni öperek uyandırdı #2

  Bu fotoğrafın hikayesi ne?
  Biz çekimleri yaparken Ebru da bir alt katta spor yapıyordu. Çekimler sırasında ışıklar değiştirilirken ben de bir koltuğa uzanıp dinleniyordum, uyuyakalmışım. Ebru da bana su ve havlu getirmiş ve beni öperek uyandırmak istemiş. Fotoğraf çekimi yapan arkadaşımızın o sırada bize hatıra olarak çektiği bir kare bu. Daha sonra bize gönderdi. Çok saf ve temiz bir an ve duygu var orada bence.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir