Euro
10.119
0.78%
Dolar
8.5278
0.63%
Altın
495.06
0.22%
Borsa
1.428
1.04%
Bitcoin
326.196
-1.07%
33ºC
İstanbul
Güneşli 33 C

  Sinan Akçıl'dan Ebru Şallı'ya Harun Tan yasağı

  Popçu Sinan Akçıl, 'kutsal kadınım' dediği Ebru Şallı'nın eski eşi Harun Tan'la görüşmesini istemedi.
  • 13.03.2014 - 09:32
  Sinan Akçıl'dan Ebru Şallı'ya Harun Tan yasağı

  Sinan Akçıl dan Ebru Şallı ya Harun Tan yasağı #1

  6 aydır birlikte olan manken-sunucu Ebru Şallı'yla müzisyen Sinan Akçıl'ın ilişkilerinde kıskançlık pürüzü yaşandı. Şallı'nın 11 yıllık eski eşi Harun Tan'la görüşmesinden rahatsızlık duyan Akçıl'ın bu konuda adım attığı öğrenildi. Ünlü müzisyenin, 'kutsal kadınım' dediği sevgilisine, Tan'ın gittiği mekanlara adım atmaması konusunda uyarıda bulunduğu iddia edildi.

  SİNAN AKÇIL'DAN MEKAN AMBARGOSU

  Akşam'da yer alan habere göre, Şallı'nın işadamından olan çocukları Beren ve Pars için konuyu fazla ileri götürmeyen Akçıl, 'mekan ambargosuyla' yetindi. Çok iyi giden ilişkisinin zarar görmesini istemeyen eski manken ise ünlü bestecinin direktiflerine uyuyor. Şallı, Harun Tan'ın kardeşinin ortağı olduğu mekana  dahi gitmediği kaydedildi. Ebru Şallı, Harun Tan'la yollarını ayırdıktan sonra eski eşiyle ilgili tüm hatıralarından sıyrılmıştı. Sağ omzunda bulunan kalp şeklindeki 'HT' dövmesini de Akçıl'ın isteği üzerine boyatmıştı.

  Ebru Şallı, 11 yıllık eşi Harun Tan'dan boşandıktan kısa bir süre sonra Sinan Akçıl'la tutkulu bir ilişki yaşamaya başlamıştı. Çiçeği burnunda aşık Şallı, sevgilisinin adının baş harfini dövmeyle boynuna kazıtmıştı.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir