Dolar
7.3297
-0.109%
Euro
8.6048
-0.1265%
Altın
2026.62
-0.0468%
Borsa
1075.52
1.4077%
G. Altın
478.145
-0.0635%
Bitcoin
86591.98
-0.5829%
24ºC
İstanbul
Açık 24 C
  Sneijder'in eşi Yolanthe İstanbul trafiğinden rahatsız

  Sneijder'in eşi Yolanthe İstanbul trafiğinden rahatsız

  Yaklaşık 1 haftadır İstnabul'da yaşayan Sneijder'in eşi Yolanthe Cabau şimdiden İstanbul trafiğinden bıktı.
  • 26.01.2013 - 11:44
  Sneijder'in eşi Yolanthe İstanbul trafiğinden rahatsız

  Sneijder in eşi Yolanthe İstanbul trafiğinden rahatsız #1

  Aylardır yılan hikayesine dönen transferiyle gündemde olan Wesley Sneijder'in güzel eşi Yolanthe Cabau Twitter'dan neredeyse İstanbul'da yaşadığı her anı paylaşıyor. İstanbul insanlarını çok sevdiğini söyleyen Yolanthe yenge İstanbul'dan tek bir şikayeti var, o da trafik..

  GENÇ ÇİFT GECELERDE

  Transferiyle olay yaratan Wesley Sneijder, önceki akşam model ve oyuncu eşi Yolanthe Cabau ile Ortaköy'deki Zuma adlı mekana gitti. Güzelliğiyle göz kamaştıran Cabau; sempatik tavırlarıyla da ilgi odağıydı. Çıkışta Galatasaraylı yıldız ile el ele poz veren Cabau'nun İstanbul'u çok sevdiği ancak bir konudan şikayetçi olduğu ortaya çıktı.

  "İSTANBUL TRAFİĞİ ÇILGINCA"

  Sosyal paylaşım sitelerinden hayatıyla ilgili önemli gelişmeleri an be an paylaşan Yolanthe Cabau; şunları yazdı: "İstanbul'da harika bir hava; insanlar çok şeker. Ancak trafik çılgınca!" Bu arada bir eve taşınanana kadar Four Seasons Otel'de konaklayan ünlü çiftin; fırsat buldukça İstanbul'un her yerini gezmek istediği de öğrenildi...

  UZUN SAÇ TUTKUNU TRANSPARAN VAZGEÇİLMEZİ

  Seksi giyim tarzıyla bilinen Yolanthe Cabau'nun kendi adını taşıyan bir giyim markası da bulunuyor. Chanel sevdalısı Cabau; çivili, pullu ve payetli kıyafetleri tercih ediyor; transparandan ise vazgeçmiyor. Koyu renk göz makyajı ve uzun saç tutkunu olan Cabau'nun vücudunda kürek kemiğinden kalçasına uzanan "Too Agradezco por dios Wesley" (Wesley için Tanrı'ya şükürler olsun) yazılı bir dövme bulunuyor.

  ÖZEL FOTOĞRAFÇILARINI DA GETİRDİLER

  Eşiyle Zuma'da eğlenen Hollandalı yıldız, yanında özel fotoğrafçısını da dolaştırdı. Wesley Sneijder ile Yolanthe Cabau'nun özel fotoğrafçıları, her anlarını ölümsüzleştirdi. Özel fotoğrafçının İstanbul'da ne kadar kalacağı da merak konusu oldu.

  Görüş Bildir